Prekių katalogas

Treniruoklis Tacx NEO2T Smart + Dovanų aksesuarai

 • Treniruoklis Tacx NEO2T Smart + Dovanų aksesuarai

  Kodas: T2875.61
  1159  su PVM
  1299  Sutaupykite 140 


  Greitas pristatymas, jeigu prekė yra mūsų sandėlyje arba vienoje iš mūsų parduotuvių.
  Jeigu prekė yra tik tiekėjo sandėlyje pristatymas trunka apie 10 d.d.

  Šios prekės šiuo metu neturime
 •  

  Tacx NEO 2T Smart

  Ikona tapęs Tacx NEO 2 Smart dar labiau suoptimizuotas tylesnis ir galingesnis tiesioginės pavaros treniruoklis. Variklis permodeliuotas, kad būtų pagerintos treniravimosi pojučių savybės, ypatingai kylant į kalnus ar sprintuojant. Tacx NEO 2T Smart dar tylesnis, nors sunku ir būtų įsivaizduoti kad dar tilesnis gali būti ir žinoma yra vienas galingiausių, realistiškiausių ir tiksliausių treniruoklių šiuo metu. 

  NAUJIENOS:

  • MINIMO DAŽNIO DAVIKLIS - Patobulintas minimo dažnio daviklio tikslumas, naudojant bekontaktį daviklį
  • PEDALŲ MINIMO ANALIZATORIUS - Tikslus pedalo spaudimo analizavimas atskirai fiksuojant kairės ir dešinės pusės minimo balansą.
  • K/D JĖGOS INFORMACIJA - Matuojama kairės ir dešinės kojos spaudimo jėga.
  • PADIDINTA VIDINĖ ATMINTIS - Daugiau vidinės atminties, kad būtų galima diegti papildomas funkcijas ateityje.
  • GALINGESNIS VIDINIS MIKROCHIPAS - Tolygesnė, tylesnė, greitesnė reakcija sukuriant tinkamą pasipriešinimą.
  • PAPILDOMOS AŠELĖS - Komplektuojams su 142x12mm ir 148x12mm ašelių adapteriais.
  • IŠMANUSIS- lengvai prisijungia prie populiariausių treniravimosi aplikacijų, tokių kaip Zwift ir Tacx
  • JOKIOS KALIBRACIJOS-  vienintelis treniruoklis, kurio nereikia kalibruoti.
  • TYLUS- turbūt pats tyliausias treniruoklis rinkoje.
  • KELIO NELYGUMŲ POJŪTIS- jausk vibraciją tokią, tarsi važiuotum per akmenuotą kelią ar žvirkelį.
  • IZOKINETINIS IR IZOTONINIS- treniruokis užfiksuotu greičiu arba jėgos lygiu.
  • PRIJUNGTAS / ATJUNGTAS- rinkitės, ar norite treniruotis su papildomu elektros šaltiniu, ar be jo.
  • SULANKSTOMAS- sulankstomas rėmas patogesniam transportavimui ir laikymui. 

  Tacx Neo 2T no power required

  NEREIKIA PAPILDOMO ELEKTROS ŠALTINIO

  NEO 2T Smart nereikia papildomo elektros šaltinio. Jis veikia nuo minimo metu kuriamos elektros energijos, todėl gali būti naudojamas kur tik norisi. Prijungus elektros šaltinį aktyvuojasi nuokalnės imitavimo funkcija.

  YPATINGAI TYLUS

  Ko gero tyliausias treniruoklis rinkoje. Su Tacx Neo2 Smart mes padarėme revoliuciją rinkoje, pasiūlę tai, kas buvo neįmanoma: visiškai tylų treniruoklį. NEO 2T skleidžiamas garsas dar mažesnis, nes oro srautas iš variklio dabar yra nukreiptas į žemę.

  Tacx Neo 2T Smart quiet

  Accureate Neo 2T Smart

  STABILUS IR TIKSLUS

  Tacx NEO 2T Smart matuoja jėgą labai preciziškai, kad būtų užtikrintas jūsų duomenų patikimumas. Tai vienintelis treniruoklis, nereikalaujantis kalibravimo. Šis treniruoklis matuoja jėgą 1% tikslumu.

  PEDALŲ MINIMO ANALIZĖ

  NEO 2T Smart matuoja Jūsų kairės ir dešinės kojų poziciją. Tai leidžia Jums preciziškai pamatuoti ir išanalizuoti Jūsų pedalų minimo techniką ir ją patobulinti, kad išgautumėte kuo efektyvesnę pedalų minimo jėgą. Pridėjus standartinę ANT+ Cycling dynamics, galima analizuoti pedalų minimo jėgas kitų prietaisų pagalba tokių kaip: Garmin Edge ir t.t.

   

   

  Pedal stroke Neo 2T Smart

   

  Tacx Neo2 Smart additional axles

  SUDERINAMAS SU DAUGUMA AŠELIŲ

  Tacx NEO 2T Smart buvo patobulintas taip, kad be adapteriu tiktų kuo daugiau dviračių. Jis dabar tinka visiems dviračių ašims išskyrus 135×10 ir 135×12, norint naudoti su šiomis ašimis jums prireiks adapterių.

  DINAMINĖ INERCIJA

  Dinaminė inercija yra sukurta tam, kad kontroliuotų inertiškumo masę (riedėjimo pojūtį) kiek įmanoma realistiškiau. Skirtingai, negu inertinė masė sukuriama smagračio, ji nustatoma atsižvelgiant į svorį, greitį ir įkalnės statumą.Tai užtikrina tolygų riedėjimo pojūtį.

  Smooth ride feel tacx neo 2t

   Tacx Neo 2T Smart powerfull

  NEPAPRASTAI GALINGAS

  Nepamatuojama galia. NEO T2 Smart gali sukurti iki 2200 vatų pasipriešinimą sprinto metu ir imituoti iki 25% statumo įkalnę. Užtikrintai NEO 2T Smart galima atlikti pačias intensyviausias treniruotes.

  IŠMANUSIS TRENIRUOKLIS

  Lengvai suderinamas su populiariausiomis treniravimosi aplikacijomis ir programine įranga, kad sukurtų ypatingą treniravimosi aplinką patalpose. Lengvai susiporuoja su dviračių treniruočių aplikacijomis, tokiomis kaip Zwift, Tacx ir Trainerroad.

  Smart trainer

  Tacx Neo 2T Smart road feel

  KELIO NELYGUMŲ POJŪTIS

  Pajauskite vibracijas važiuojant per akmenuotą, žvyruotą ar kitokią nelygią dangą. Ši neapsakomai realistiška funkcija gali būti naudojama su Zwift ir Tacx filmais.

  Play video

  NUOKALNĖS IMITAVIMAS

  Užkopus į kalno viršūnę yra neapsakomas jausmas leistis nuo jo žemyn su dideliu pagreičiu. Tai, būtent tai, ką šis treniruoklis sugeba atkurti. NEO 2T Smart bėgėjasi leidžiantis nuokalne.

  Descent simulation Tacx Neo 2T Smart

  Tacx Neo 2T Stable flexible frame

  STABILUMAS DABAR LANKSTUS

  Tacx NEO 2T Smart konstrukcija leidžia treniruokliui šiek tiek judėti į šonus, kai yra minami pedalai. Tie palinkimai į šonus prisitaiko prie kūno ir taip suteikiamas dar realistiškesnis važiavimo dviračiu pojūtis.

  TACX VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROGRAMINĖ ĮRANGA

  Kol lenktyniaujate su draugais tyrinėkite pasaulį su aukštos kokybės filmais ir GPS treniruotėmis. Treniruokitės našiai su struktūrizuotais dviračių treniruočių planais. Analizuokite savo duomenis, eksportuokite juos į Strava ir naudokite dar daugiau funkcijų. Daugiau skaitykite apie programinę įrangą čia: Go to software

  Tacx Cycling software

  Your favourite app

  JŪSŲ MĖGSTAMIAUSIA APLIKACIJA

  Treniruokitės naudojantis mėgstamiausia savo aplikacija, tokia kaip Zwift, TrainerRoad ir Sufferfest. Tacx išmanieji (Smart) treniruokliai lengvai prijungiami ir valdomi populiariausiomis treniruočių aplikacijomis. Lenktyniaukite tinkle ir Zwift virtualiose realybėse, pasiekite savo užsibrėžtų tikslų pagal treniruočių planus TrainerRoad, ir t.t. Daugiau aplikacijų rasite čia: Go to apps

  TACX UTILITY APLIKACIJA

  Su Tacx Utility aplikacija galima lengvai atnaujinti treniruoklio vidinę proraminę įrangą, tikrinti ir kalibruoti Tacx išmaniuosius treniruoklius. Parsisiųskite aplikaciją nemokamai iš App store arba Google Play: App store Google play

  Tacx Utility App

  Tacx Utility App

  DVIRAČIŲ KOMPIUTERIAI IR LAIKRODŽIAI

  Lengvai prijunkite savo išmanųjį treniruoklį prie savo dviračio kompiuterio ar sportinio laikrodžio. Matykite savo treniruočių duomenis šių įrenginių ekranuose. Kai kurie dviračių kompiuteriai ir laikrodžiai gali valdyti treniruoklio pasipriešinimo lygį.

  PASTABA: žvaigždučių blokas perkamas atskirai