Prekių katalogas

Apie mus

 • UAB „Vasarė" prekiauja vienais seniausių pasaulyje amerikiečių FUJI (nuo 1899m.) dviračiais, taip pat vokiškais dviračiais, Winora, Haibike ir bulgariškais "Drag" (nuo 2000m). UAB "Vasarė" yra visų šių dviračių ženklų vienintelė atstovė Lietuvoje.

  Taip pat UAB "Vasarė" toliau tobulina dviračių, detalių ir aksesuarų pardavimą, diegia naujas formas, tokias kaip prekyba internetu. Organizuoja pajūrio kurortų Nida, Juodkrantė, Preila, Palanga ir Šventoji nuomos punktų aprūpinimą dviračiais ir atsarginėmis dalimis, nuolat tobulina remonto paslaugų teikimo asortimentą ir kokybę.

  1992m. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur.
  2024m. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur.

  Ilgą patirtį turintį ir gerus santykius palaikanti su atstovaujamų ženklų gamintojais UAB "Vasarė" užtikrina greitą garantijų taikymą, patikimumą ir kokybišką aptarnavimą.

  Norint išskirtinio dviračio suteikiame galimybę užsakyti bet kokį patinkantį dviračio modelį iš gamintojų, kurio atvežimas truks ne ilgiau nei dvi savaites. UAB "Vasarė" - tai viena iš patikimiausių ir didžiausią dviračių, jų aksesuarų ir dalių pasirinkimą turinti įmonė Lietuvoje.

  Įmonės veiklos principai

  Įmonės istorija

  1991

  UAB „Vasarė" įsteigta 1991m.gruodžio mėn. 16d.

  1996

  Nuo 1996m. kovo mėn. organizavo AB „BALTIK VAIRAS" gamybos dviračių bei atsarginių detalių prekybą parduotuvėje „Dviračiai" adresu Turgaus a. 25, Klaipėda.

  1997

  Nuo 1997m.sezono pradžios savo veiklą toliau aktyvino ir pradėjo prekiauti įvairių firmų dviračiais, išplėstas atsarginių detalių ir aksesuarų asortimentas.

  1998

  Nuo 1998m. UAB „Vasarė" pati ėmė importuoti dviračius GRAND ir aksesuarus iš Lenkijos respublikos.

  2000

  2000m. vasario mėn. tarp AB „BALTIK VAIRAS" ir UAB „Vasarė" buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis ir atidaryta pirma Lietuvoje AB „BALTIK VAIRAS" firminė parduotuvė „PANTHER dviračiai" adresu Turgaus a. 23, Klaipėda.

  2001

  Nuo 2001m. UAB „Vasarė" yra dviračių spidometrų VDO (Vokietija) distributorė Lietuvoje. 2001m. atlikta parduotuvės reorganizacija, įrengtas modernus dviračių servisas, o patalpas papuošė naujas interjeras.

  2002

  Nuo 2002m. gruodžio mėn. dviračių FUJI (JAV) atstovė Lietuvoje.

  2004

  2004 m. kovo mėn. duris atvėrė nauja UAB "Vasarė" parduotuvė Vilniuje "FUJI dviračiai", adresu: Kalvarijų 125.

  2005

  2005 m. yra Bulgarijos firmos ,,Velomania" atstovas Lietuvoje ir importuoja dviračius bei aksesuarus su ženklu ,,DRAG"

  2007

  2007 m. kovo mėn. duris atvėrė naujas UAB "Vasarė" dviračių prekybos ir paslaugų centras Kaune adresu: K. Baršausko g. 85.

  2008

  Nuo 2008 m. UAB "Vasarė" pradeda vykdyti didmeninę prekybą ne tik dviračiais, bet ir dviračių detalėmis, bei aksesuarais.

  2010

  2010 m. gruodžio 16 dieną UAB "Vasarė" ir 33 įmonių Lietuvoje atstovai, įsteigė Lietuvos dviračių verslo asociaciją. Asociacijos tikslai Pagrindinis Asociacijos tikslas – kartu su kompetentingomis Lietuvos Respublikos institucijomis dalyvauti formuojant ir vykdant bendrą LDVA narių verslo politiką, kuriant ir tobulinant jos įstatymus; koordinuoti Asociacijos narių veiklą ir pastangas, ginant jų ekonominius ir teisinius interesus, ypatingai dėl vienodų konkurencijos sąlygų rinkoje; propaguoti dviračių, kaip aktyvaus laisvalaikio ir profesionalaus sporto, ekologiškos transporto priemonės, privalumus, teikiamas paslaugas ir jų naudą šalies gyventojams. Asociacija įsteigta, siekiant sudaryti Asociacijos nariams kuo palankesnes sąlygas tobulėti, plėsti žinias ir akiratį bei kelti profesinį lygį. Bus siekiama sudaryti kuo palankesnes sąlygas aktyviam bendradarbiavimui tarp LDVA narių, remiantis savitarpio ekonominės naudos ir Asociacijos tikslų palaikymo principais.

  2011

  2011 m. atidaryta ir ketvirtoji dviračių parduotuvė Panevėžyje, Kranto g. 2.

  2013

  Nuo 2013 m. Sausio mėn. UAB "Vasarė" parduotuvėse galima registruoti dviračius į dviraciuregistras.lt sistemą. Daugiau informacijos: www.dviraciuregistras.lt. O UAB "Vasarė" parduotuvėse pirktus dviračius registruoja išskirtinėmis sąlygomis.

  2013

  2013 m. UAB „Vasarė“ – viena stabiliausių bendrovių Lietuvoje, jai suteiktas sertifikatas „CrefoCertSTABILUS“. Šį sertifikatą Lietuvoje gali gauti tik 3000 bendrovių, t. y. 2 % visų aktyvių įmonių. Sertifikatą „CrefoCertSTABILUS“ suteikusi bendrovė „Creditreform“ yra Europoje žinoma įmonių kreditingumą vertinanti kompanija. Ekonomiškai stabilia bendrove UAB„Vasarė“ buvo pripažinta vadovaujantis Vokietijoje veikiančio susivienijimo „Verband der Vereine Creditreform“ metodika: sertifikatas suteikiamas bendrovėms, kurių mokumo rizika daugiau kaip metus yra maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir jos nesusidūrė su kitomis grėsmėmis.Šis sertifikatas skatina tarpusavio pasitikėjimą bei stiprina tarptautines pozicijas derybose su partneriais, pirkėjais, bankais ir investuotojais.

  2014

  2014 m. atidaryta ir penktoji dviračių parduotuvė Šiauliuose, Aušros al. 52C.

  Dviračių dalių ir aksesuarų ženklus Lietuvoje: