Prekių katalogas

Pristatymas

 • Pristatymo kainos Lietuvoje:

  Pristatymo, kaina yra nurodoma suformavus krepšelį, pasirinkus pristatymo būdą ir paspaudus mygtuką perskaičiuoti.
  Pristatymo nuolaidos yra taikomos nuo krepšelio prekių sumos ir pasirinktų prekių, todėl skirtingais atvejais pristatymo kaina gali skirtis.

  *Kaina gali pakilti jeigu pristatymas yra vykdomas į Neringą ar kitą sunkiai pasiekiamą vietą.

  Dėl tikslios užsakymo pristatymo kainos rašykite užklausimą el.paštu: info@velostreet.com. Prekių su akcija pristatymo kaina gali skirtis.

  Visais atvejais tikslią pristatymo kainą matysite suformavę krepšelį ir paspaudę perskaičiuoti.

  *Tais atvejais jeigu bus taikomi papildomi mokesčiai prieš siunčiant prekes, susisieksime ir suderinsime pristatymo būdą, bei kainą.


  Per kiek laiko pristatomos prekės ? 
    
  Prekės Jūsų nurodytu adresu arba į siuntų terminalą pristatomos per 1, 4 darbo dienas nuo pinigų įskaitymo jeigu prekės statusas yra "Yra prekyboje".

  Prekes Jūsų nurodytu adresu arba į siuntų terminalą pristatomos per 2-4 savaites nuo pinigų įskaitymo jeigu prekės statusas yra "Užsakoma prekė" ir prie prekės nėra nurodyta "Pristatymas nuo:" datos. Jeigu nurodyta data, vadinasi prekė bus pristatyta per 2-4 savaites nuo nurodytos "Pristatymas nuo: " datos.

  Prekes perstatome tiesiai į namus arba terminalus, kurjerių paštu.

  Prieš atvykstant kurjeris jus informuos apie atvykimą sms žinute arba telefonu.

  Jeigu užsakėte prekes ir pageidaujate atsiskaityti grynaisiais kurjeriui, būkite pasiruošę reikiamą pinigų sumą, tai pagreitins ir palengvins pristatymą.

  Pristatymo metu apžiūrėkite siuntą ar nėra jokių pakuotės pažeidimų, pastebėjus pažeidimus atsidarykite pakuote ir pasitikrinkite ar visos prekės yra ir ar jos nėra apgadintos, prieš pasirašydami ant pristatymo dokumento ar el. kaupiklio.

  Taip pat susiskaičiuokite ir pasirašykite tik už gautą pakuočių kiekį.

  Esant nesklandumams skambinkite tel.: 846246525 ar rašykite el.paštu: info@velostreet.com .