Prekių katalogas

Treniruoklis TACX GALAXIA

 • Treniruoklis TACX GALAXIA

  Kodas: T1100
  199  su PVM
  249  Sutaupykite 50 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  1 vnt. - Vilniuje
  0 vnt. - Kaune
  0 vnt. - Klaipėdoje
  0 vnt. - Sandėlyje
  Tiekėjo sandėlyje. Pristatymas 10-15d.d.


  Greitas pristatymas, jeigu prekė yra mūsų sandėlyje arba vienoje iš mūsų parduotuvių.
  Jeigu prekė yra tik tiekėjo sandėlyje pristatymas trunka apie 10 d.d.

  Šios prekės šiuo metu neturime
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto
 • TACX GALAXIA IR ANTARES - be šių treniruoklių kai kurie sportininkai net iš namų neišeina. Šie treniruokliai naudojami apšilimams prieš varžybas arba varžybų metu per petraukas. Ypač šie treniruokliai naudojami treko varžybose. Treniruoklių volai padeda išlaikyti greitį ir budrumą. 

  Speciali treniruoklio supimosi sistema juda kartu su dviratininku. Tai leidžia atlikti sprinto treniruotes stovint ant pedalų. Kinetinės energijos dėka greitėjant treniruoklis juda į priekį, o greičiui mažėjant juda atgal. Šis išradimas unikalus ir užpatentuotas TACX. 

  Galaxia "supimosi sistema" iš pirmo žvilgsnio atrodo kiek nestabili, bet ji turi priešingą poveikį: dėl šios naujovės dviratininkas gali judėti daug agresyviau treniruotės metu. 

  Galaxia Swing system

  Patentuota supimosi sistema

  Galaxia treniruoklis yra išskirtinis, nes jis gali suptis, tai yra judėti į priekį ir atgal. Kai imate sprintuoti ar atsistojate ant pedalų, supimosi sistema sugeria staigų judesį į priekį ar atgal, padėdama jums išsilaikyti ant treniruoklio ir nenuvažiuoti nuo jo.

  Suskleidžiamas

  Tacx volų treniruokliai susiskleidžia iki 80cm.

  Tacx Antares retractable

  Conical rollers

   

  Kūgio formos volai

  Dėl kūgio formos volų galų praktiškai yra neįmanoma nuvažiuoti ir nuslysti nuo volų. Tai padaro treniravimąsi saugesnį ir malonesnį.