Prekių katalogas

Treniruoklis TACX FLUX S Smart + dovanų aksesuarai

 • Treniruoklis TACX FLUX S Smart + dovanų aksesuarai

  Kodas: T2900S.61
  639  su PVM
  699  Sutaupykite 60 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  1 vnt. - Vilniuje
  0 vnt. - Kaune
  0 vnt. - Klaipėdoje
  0 vnt. - Sandėlyje
  0 vnt. - Tiekėjo sandėlyje
  Likutis: 1 vnt.
  Greitas pristatymas
  Šios prekės šiuo metu neturime
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto
 •  

  Tacx Flux S Smart

  FLUX S Smart atitinka visus reikalavimus, keliamus išmaniajam tiesioginės pavaros treniruokliui. Patikimas, tikslus, tylus, stiprus ir suteikiantis gerą riedėjimo pojūtį. Šis treniruoklis idealus kompanjonas leidžiant daug laiko treniruojantis su mėgstamomis aplikacijomis ir liejant prakaitą valandų valandas.

  • IŠMANUSIS- Lengvai prisijungia prie populiariausių treniravimosi aplikacijų, tokių kaip Zwift ir Tacx
  • SUNKUS SMAGRATIS-  Didelis 7,0 kg smagratis užtikrina gerą riedėjimo pojūtį.
  • TIKSLUS- Matuoja jėgą tik su 3,0% paklaida.
  • TYLUS- Pats tyliausias treniruoklis, turintis smagratį.
  • IMITAVIMO LYGIS- Realiai imituoja net iki 10% statumo įkalnes.
  • SPRINTAS- Stiprus su maksimaliu 1500 vatų pasipriešinimu sprinto metu.
  Accureate Flux S Smart

  TIKSLUS IR PATIKIMAS

  Patikimas, tikslus ir nuoseklus galios matavimas yra raktas į jūsų aukštesnį išsitreniravimo lygį. Tai, būtent tai, dėl ko ir sukurtas FLUX S Smart, jis matuoja galią tik su 3,0% paklaida.

  TOLYGUS RIEDĖJIMO POJUTIS

  Tolygus važiavimo jausmas ir greitas reagavimas yra pagrindiniai veiksniai, padedantys atkartoti važiavimo lauke jausmą. Naudodamas didžiulį smagratį, "FLUX S" užtikrina tokį patį pojūtį, kaip ir važiuojant keliu.

  Smooth ride feel Flux S Smart

  FLUX led indicators

  PRISIJUNGIMO INDIKATORIAI

  LED lemputės informuoja, kad treniruoklis yra įjungtas ir prisijungęs prie kokio nors įrenginio ANT+ arba Bluetooth ryšiu.

  IŠMANUSIS TRENIRUOKLIS

  Lengvai suderinamas su populiariausiomis treniravimosi aplikacijomis ir programine įranga, kad sukurtų ypatingą treniravimosi aplinką patalpose. Lengvai susiporuoja su dviračių treniruočių aplikacijomis, tokiomis kaip Zwift, Tacx ir Trainerroad.

  Smart trainer

  Flux S smart silent

  YPATINGAI TYLUS

  FLUX S Smart pagamintas taip, kad sugertų praktiškai visas vibracijas ir triukšmus. Jis yra pats tyliausias treniruoklis su smagračiu.

  VEIKIA BE JOKIŲ PAPILDOMŲ ĮRENGINIŲ

  Išmaniosios technologijos treniruoklyje leidžia jį naudoti be jokio papildomo įrenginio ar programinės įrangos. Jis seka kylančią energijos kreivę ir taip didina apkrovą, kai minate greičiau. Tiksliai atkartoja važiavimą lygiu keliu.

  Flux s smart stand alone

  Flux S Smart Stable frame

  STABILUS RĖMAS

  Sukurtas atlaikyti pačias intensyviausias treniruotes iki pat galo. Didelės kojos ir atsparios medžiagos užtikrina kokybę, kokios ir galima tikėtis.

  TACX VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROGRAMINĖ ĮRANGA

  Kol lenktyniaujate su draugais tyrinėkite pasaulį su aukštos kokybės filmais ir GPS treniruotėmis. Treniruokitės našiai su struktūrizuotais dviračių treniruočių planais. Analizuokite savo duomenis, eksportuokite juos į Strava ir naudokite dar daugiau funkcijų. Daugiau skaitykite apie programinę įrangą čia: Go to software

  Tacx Cycling software

  Your favourite app

  JŪSŲ MĖGSTAMIAUSIA APLIKACIJA

  Treniruokitės naudojantis mėgstamiausia savo aplikacija, tokia kaip Zwift, TrainerRoad ir Sufferfest. Tacx išmanieji (Smart) treniruokliai lengvai prijungiami ir valdomi populiariausiomis treniruočių aplikacijomis. Lenktyniaukite tinkle ir Zwift virtualiose realybėse, pasiek savo užsibrėžtų tikslų pagal treniruočių planus TrainerRoad, ir t.t. Daugiau aplikacijų rasite čia: Go to apps

  TACX UTILITY APLIKACIJA

  Su Tacx Utility aplikacija galima lengvai atnaujinti treniruoklio vidinę proraminę įrangą, tikrinti ir kalibruoti Tacx išmaniuosius treniruoklius. Parsisiųskite aplikaciją nemokamai iš App store arba Google Play: App store Google play

  Tacx Utility App

  Tacx Utility App

  DVIRAČIŲ KOMPIUTERIAI IR LAIKRODŽIAI

  Lengvai prijunkite savo išmanųjį treniruoklį prie savo dviračio kompiuterio ar sportinio laikrodžio. Matykite savo treniruočių duomenis šių įrenginių ekranuose. Kai kurie dviračių kompiuteriai ir laikrodžiai gali valdyti treniruoklio pasipriešinimo lygį.

  PASTABA: Žvaigždučių blokas perkamas atskirai