Prekių katalogas

Sportinis laikrodis GARMIN Forerunner 35 black

 • Sportinis laikrodis GARMIN Forerunner 35 black

  Kodas: 010-01689-10
  199  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  1 vnt. - Vilniuje
  0 vnt. - Kaune
  0 vnt. - Klaipėdoje
  0 vnt. - Sandėlyje
  Likutis: 1 vnt.
  Greitas pristatymas
  Šios prekės šiuo metu neturime
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto
 •  

  • Paprastas naudoti bėgimo GPS laikrodis su riešiniu pulsometru
  • Garmin Elevate™ optinė širdies ritmo matavimo technologija visą parą seka širdies ritmą1 nuo riešo
  • Integruotas GPS imtuvas parodys, kaip toli, kaip greitai ir kur bėgiojote
  • Ryšio palaikymo savybės2, tokios kaip išmanieji pranešimai, automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect™, LiveTrack ir nuotolinis muzikos grotuvo valdymas
  • Parodys visos dienos aktyvumą: nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, aktyvių minučių skaičių bei primins, kai reikia pajudėti
  • Intervalinės treniruočių funkcijos, garsiniai pranešimai ir bėgimo ar vaikščiojimo režimas
  • Įkelti bėgimo, dviračių sporto ir kardiotreniruočių sporto profiliai
  • Automatinis duomenų sinchronizavimas2 su nemokama bendruomenės sistema Garmin Connect™, kur galite priimti naujus iššūkius, detaliau pamatyti savo dienos aktyvumo ar treniruočių informaciją, dalintis progresu su kitais ir pasiekti išsikeltus tikslus

  Bėgiokite iš visos širdies!
  Laikrodis Forerunner 35 yra plonas ir lengvas – tobulas bėgiojant kasdien, treniruotėse ar varžybose. Stebėkite savo pulsą su integruotu Garmin Elevate™ optiniu širdies ritmo matavimo įrenginiu, o GPS imtuvas parodys nubėgtą atstumą, tempą ir panašią informaciją. O kadangi visi šie duomenys yra fiksuojami laikrodžio, jis ir yra viskas, ko jums gali prireikti – nereikės telefono ar širdies ritmo matavimo diržo. Tiesiog užsisekite Forerunner 35 ir pirmyn.

  Palaikykite ryšį
  Susietas su palaikomu išmaniuoju telefonu laikrodis Forerunner 35 siunčia išmaniuosius pranešimus tiesiog ant riešo, o kartu su kitomis ryšio palaikymo funkcijomis leis lengvai gyventi ir bėgioti. Palaikykite ryšį su artimaisiais ir draugais naudodami funkciją LiveTrack, kuri leis realiuoju laiku stebėti jūsų veiklą. Forerunner 35 programinė įranga taip pat yra automatiškai atnaujinama, muzikos grotuvą galima valdyti nuotoliniu būdu ir pan.

  Ryšio funkcijos ir pritaikymas pagal savo poreikius
  Su Forerunner 35 bėgimo GPS laikrodžiu savo veiklos informaciją galite automatiškai įkelti į Garmin Connect™, mūsų nemokamą bendruomenės sistemą, kurioje galite peržiūrėti savo sporto ir dienos aktyvumo informaciją bei ja dalintis su kitais socialiniuose tinkluose. Ši nemokama bendruomenės sistema yra prieinama kompiuterių ir išmaniųjų telefonų naudotojams per Garmin Connect™ Mobile.

  Paįvairinkite treniruotes
  Būti aktyviam nereiškia sportuoti nuobodžiai. Su laikrodžiu Forerunner 35 galėsite ne tik bėgioti lauke ar viduje, bet ir užsiimti daug kitų veiklų. Jeigu norite šiek tiek daugiau įvairovės, naudokite dviračių sporto profilį važinėdami po miestą ar kardiotreniruočių profilį aktyvioms treniruotėms sporto salėje.

  Aktyvus – visą parą
  Dėl plačių aktyvumo stebėjimo funkcijų nebėra priežasčių nesegėti Forerunner 35 ištisą parą. Matykite nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, įveiktą atstumą, miego kokybę ir aktyvių minučių skaičių, o kur dar 24/7 stebimas pulsas. Laikrodis taip pat pastebi, kai esate neaktyvūs, ir suvibravęs primena, jog metas pajudėti.