Prekių katalogas

Muc-Off 8 in 1 Pit Kit - komplektas 8 viename

 • Muc-Off 8 in 1 Pit Kit - komplektas 8 viename

  Kodas: MUC250
  59  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  1 vnt. - Vilniuje
  1 vnt. - Kaune
  0 vnt. - Klaipėdoje
  0 vnt. - Sandėlyje
  Likutis: 2 vnt.
  Greitas pristatymas
  Šios prekės šiuo metu neturime
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto
 • Muc-Off komplektas 8 viename

  Susideda iš:
   
  1 x 1Ltr Muc-Off biologiškai suyrantis dviračio ploviklis
  1 x 500ml Bike Spray- Dviračio purškalas
  1 x Detailing Brush - detalių šepetėlis
  1 x Soft Washing Brush - minkštas plovimo šepetėlis
  1 x Two Prong Brush - dviejų dalių šepetėlis
  1 x Claw Brush - dantračių šepetėlis
  1 x Microcell Sponge - mikrokorinė kempinė
  1 x Parts Washer / Storage Tub- detalių plovimo kibirėlis / priemonių laikymo talpa
   
  Muc-Off biologiškai suyrantis dviračio ploviklis

  Unikali Muc-Off biologiškai suyranti valymo formulė palengvina mūsų gyvenimą, nepriklausomai nuo oro sąlygų ar metų laiko. Muc-Off biologiškai suyrantis dviračių valiklis turi neįtikėtinai veiksmingą valymo formulę, su "Nano technologija ", kuri nekenkia jūsų dviračio apdailai. Jo sudėtyje nėra kenksmingų rūgščių, CFC ir tirpiklių. Taip pat jis yra visiškai biologiškai suyrantis.

  Jis visiškai nekenkia aliuminio, anoduotiems, dažytiems, chromuotiems, anglies pluošto paviršiams, amortizatorių riebokšliams, gumoms, diskinių stabdžių trinkelėms ir svarbiausia-pačiam naudotojui! Jis greitai ir saugiai padeda pašalinti purvą, naftos produktų nešvarumus, palikdamas jūsų dviratį spindėti švaroje. Išbandykite Muc-Off dviračių valiklį po sekančio murzino pasivažinėjimo!

  Bike Spray- Dviračio purškalas

  Apsaugokite ir atgaivinkite savo dviratį su Muc-Off Bike Spray dviračio purškalu- tai puikus viso dviračio antikorozinis padengimas po kiekvieno dviračio plovimo. Šis purškalas išstumia vandenį, drėgmę ir padengia rėmą, pavarų sistemą, metalines dviračio dalis apsauginiu sluoksniu. Tai ideali priemonė pašalinti drėgmę iš grandinės prieš ją sutepant.

  Jis taip pat apsaugo nuo purvo tarp plovimų, todėl reikia rečiau plauti, taip pat padeda sumažinti trintį, dėvėjimąsi ir energijos suvartojimą. Negalima naudoti ant padangų ir stabdymo paviršių!

  • Labai geras vandens/drėgmės pašalinimo efektas.

  • Sudėtyje yra P.T.F.E priedų, padedančių išvengti purvo apnašų.

  • Padengia nekimbančia plėvele.

  • Saugo, tausoja ir atgaivina jūsų dviratį.

  Muc-Off detalių šepetukas

  Mūsų detalių šepetukas idealiai pasiekia sunkiai pasiekiamus nešvarumus ant žvaigždučių, stebulių ir kitų plačių paviršių, pavyzdžiui, amortizatorių tvirtinimų ar šakių karūnėlių. Visi naujo dizaino šepetukai turi tvirtą smūgiams atsparią dviejjų medžiagų neslystančią rankeną, kuri neslysta ekstremaliomis sąlygomis, tvirtus nailono šerelius ir guma aplink šepetėlio korpusą kad valant nenubraižytų šalia esančių paviršių.

  Soft Washing Brush - minkštas plovimo šepetėlis

  Mūsų minkštas plovimo šepetukas skirtas valyti rėmus ir detales, besirūpinantiems delikačia išvaizda.Visi naujo dizaino šepetukai turi tvirtą smūgiams atsparią dviejjų medžiagų neslystančią rankeną, kuri neslysta ekstremaliomis sąlygomis, tvirtus nailono šerelius ir guma aplink šepetėlio korpusą kad valant nenubraižytų šalia esančių paviršių.

  Two Prong Brush - dviejų dalių šepetėlis

  Mūsų Dviejų dalių šepetėlis idealiai pasiekia sunkiai pasiekiamą purvą ant stipinų, diskų, švaistiklių, amortizatorių, sujungimų ir pedalų. Naujas dizainas funkcionali tvirta atspari dviejų rūšių gumos rankeną, kad nenuslystų ekstremaliomis sąlygomis ir patvarūs nailono šeriai. Abi šepečio galvutės gali būti praplėstos arba suglaustos, kad pasiektų reikiamas vietas.

  Claw Brush - dantračių šepetėlis

  Aukštos kokybiškos konstrukcijos, su trimis šepetėlio galvutės turinčimis kietus nailono šerielius ir integruotą purvo grandiklį. Idealiai tinka grandinėms, kasetėms ir žvaigždutėms. tinka 10-pav. kasetėms valyti.

  Microcell Sponge - mikrokorinė kempinė

  Aukščiausios kokybės mikrokorio kempinė
  Specialios formos maksimaliam patogumui ir prieinamumui
  Supakuota į vakumine pakuotę - atidarius ji išsiplečia didele kempine!