Darbas karantino metu

Esame pilnai pasiruošę prekes pristatyti į namus, DPD terminalus arba į atsiėmimo taškus parduotuvėse.

Galite rinktis sau patogius atsiskaitymo bei pristatymo būdus išskyrus atsiskaitymą grynaisiais pinigais. 

Jeigu reikia konsultacijų galite užpildyti užklausas prie prekės aprašymų: "Pasiteirauti apie prekę“ arba tiesiog atsiųsti paklausimą el. paštu: info@velostreet.com.

Dviračius pristatome pilnai paruoštus važiavimui, reikia tik  prisisukti pedalus ir ištiesinti vairą. 

Susipažinkite su informacija apie įgyvendinamus pokyčius DPD Lietuva siuntų pristatymo procese.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

Ko tikėtis, jei laukiate siuntos pristatomos į namus?


Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Kurjeris Jūsų siuntą paliks 2 metrų atstumu nuo Jūsų ir tiesiogiai su Jumis nekontaktuos.

Ar reikės pasirašyti skeneryje?


Ne, siekiant išvengti bet kokio kontakto ir sumažinti riziką, skeneryje pasirašyti nereikia. Gavėjo parašas keičiamas PIN kodu:

Siuntos gavėjas prieš pristatymą gauna 4 skaitmenų PIN kodą (SMS žinute arba į Viber programėlę, jeigu ja naudojasi).

Atvykus kurjeriui siuntos gavėjas nurodo PIN kodą.

Kurjeris įveda nurodytą kodą savo skeneryje.

Jei kodas teisingas, kurjeris siuntą palieka 2 metrų atstumu nuo gavėjo.


Ką daryti, jei PIN kodo su savimi neturiu arba jo negavau?

Jei gavėjas dėl kažkokių priežasčių siuntos pristatymo metu negali nurodyti PIN kodo, gavėjo parašas, kaip ir anksčiau, keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų:

Per atstumą parodykite kurjeriui galiojantį savo asmens dokumentą. Kurjeris savo skeneryje įves 5 paskutinius asmens dokumento numerio skaitmenis. Dokumento numeris nėra Jūsų asmens kodas. Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

Jei su savimi neturite asmens dokumento, Jums pageidaujant kurjeris gali Jūsų siuntą nukreipti į Jums patogiausią DPD paštomatą. Šiuo atveju siunta turi atitikti maksimalius paštomato dydžio ir svorio reikalavimus: maksimalus ilgis – 61 cm, maksimalus plotis – 44 cm, maksimalus aukštis – 37 cm, maksimalus siuntos svoris – 20 kg.

Jeigu atsisakote abiejų aukščiau išvardintų būdų, kurjeris negali palikti siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Siunta į įmonę


Patekimas į verslo patalpas neribojamas. Jei siunta skirta įmonei, kurjeris teiraujasi siuntą priimančio asmens vardo ir pavardės, taip pat nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai. Tai laikoma, kaip įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento nereikia.
 

Daugiau informacijos apie mūsų partenrių DPD Lietuva darbą karantino metu skaitykite čia:  https://www.dpd.com/lt/lt/koronavirusas/bekontaktis-pristatymas/

 

Greitasis meniu