Virtualios realybės Treniruoklis-simuliatorius Tacx Genius Smart

Prekės kodas: T2080
Spausdinti
Virtualios realybės Treniruoklis-simuliatorius Tacx Genius Smart
  • Virtualios realybės Treniruoklis-simuliatorius Tacx Genius Smart
  • Virtualios realybės Treniruoklis-simuliatorius Tacx Genius Smart
  • Virtualios realybės Treniruoklis-simuliatorius Tacx Genius Smart
Statusas:Yra prekyboje
Klaipėda1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:495.04*660.33 € * be PVM

Su  TACX Genius Smart važiavimas dviračiu tampa lyg šventė. Šis treniruoklis siūlo neribotą kiekį pramogų ir treniruotes paverčia tikru malonumu. Svarbu paminėti ir tai, jog su šiuo virtualiu treniruokliu ne tik matysite virtualias treniruotes, bet į Jūsų dviratį bus perduodami signalai iš kompiuterio arba išmaniojo įrenginio (plančetės arba išmanaus telefono), kurie padės Jums pajusti tikrą važiavimą dviračiu įvairiausiuose trasose. 

Kai kopsite su dviračiu į kalną pajusite sunkumą, o kai leisitės nuokalne jausitės lyg tūrėtumėte sparnus.

Jeigu nepakanka išmaniųjų įrenginių aplikacijų suteikiamų galimybiu, galite patobulinti šį TACX Genius Smart papildomai įsigydami Upgrade Smart komplektą kuris yra kartu su programine įranga Trainer software 4, Advanced. Su šia programine įranga pasijausite, jog Jūs važiuojate realiuose varžybose ar treniruotėse. Po šių virtualių pasivažinėjimų Jūs nenorėsite grįžti į realybę. 

Važiavimas kalnais
TACX  Genius Smart turi belaidę sistemą susietą su treniruoklio variklio stabdžiais, kurie turi kompiuteriu valdomą smagratį ir jo dėka yra generuojama didelė jėga esant mažam greičiui. Tai padės Jums patirti realius pojūčius kopiant dviračiu į kalną.  TACX Genius variklio pagalba taip pat sukuria ir važiavimą nuokalne.

TACX Genius Smart yra su PowerBack elektros generavimo funkcija. Sistema stabdyje sukurtą pasipriešinimą važiavimo metu paverčia elektra, kuri yra grąžinama į elektros grandinę. Tai reikškia, kad Jūs pasigaminate sau elektrą. LED šviesos indikatoriai parodo Jūsų kuriamos energijos kiekį. Rišys tarp stabdžių, vairavimo, valdymo pultelio  ir kompiuterio yra bevielis. Tik pats treniruoklis turi būti įjungtas į elektros tinklą. 
 

TACX Genius Smart gali būti naudojamas su (iOS ir Android) išmaniaisiais įrenginiais. Aplipkacijas nemokamai galima parsisiųsti iš įrenginių gamintojų aplikacijų parduotuvių. 

TACX Genius Smart neprijungtas prie jokio įrenginio gali būti naudojamas, kaip įprastas treniruoklis. Kuo stipriau bandysite minti tuo didesnį pasipriešinimą jis sukurs.  

Variklio stabdžiai

  • Integruota stabdžių sistema;
  • Su nuokalnės važiavimo funkcija;
  • Maksimalus pasipriešinimas 1500 Watt
  • Realus simuliatorius su įvairiomis treniruotėmis, kurios stimuoliuojamos smagračio;
  • Generuojama didelė jėga esant mažam greičiu; 
  • Su PowerBack elektros genervaimo funkcija. 
  • ANT+ ir Bluetooth
Gamintojas:Tacx
Pasipriešinimo įrenginys:Variklis
Nuokalnės imitavimas:iki -5%

Greitasis meniu