Upgrade Smart Komplektas

Prekės kodas: T2990
Spausdinti
Upgrade Smart Komplektas
  • Upgrade Smart Komplektas
Statusas:Yra prekyboje
Kaunas1
Vilnius1
Klaipėda1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:106.61*148.75 € * be PVM

Upgrade Smart komplektas

Upgrade Smart komplektas suteikia galimybę prijungti jūsų Smart serijos treniruoklį prie jūsų kompiutrio su Windows operacine sistema ir praplėsti treniravimosi galimybes. Upgrade Smart komplektas yra skirtas būtents Tacx Smart serijos treniruokliams.

Tacx Trainer software 4, Advanced programinė įranga siūlo labai platų pasirinkimą funkcijų tame tarpe ir ilgesnius HD ar net Blu-ray kokybės fimus. Pavyzdžiui įkėlus GPS informacija važynėti Google Street View (reikalinga licencija) ar virtualiose trasose. Taip pat jūs galite varžytis su kitais Tacx treniruoklių naudotojais per internetą (Multiplayer licencija reikalinga). Kol treniruojatės, jūsų momentinis greitis, minimo dažnis ir jėga yra nuolatos rodomi ekrane.

Su interactiviais Smart treniruokliais (Bushido ir Vortex) kompiutris nuskaito ir parodo treniravimosi duomenis ir taip pat gali kontroliuti pasipriešinimo įrenginį. Esant įprastiniam basic Smart treniruokliui (Satori), kompiuteris gali nuskaityti treniravimosi informacija, bet pasipriešinimo įrenginys turi būsti valdomas mechaniškai rankenėlės pagalba.

Jeigu jūs turite Smart serijos treniruoklį ir norite gauti daugiau savo treniruočių metu, Upgrade Smart komplektas leis jums treniruotis naudojant Tacx Trainer Software 4, Advanced programinę įrangą, valdiklį tvirtinamą ant vairo, ir ANT+  anteną.

Gamintojas:Tacx
Pasipriešinimo įrenginys:- - -
Nuokalnės imitavimas:- - -

Greitasis meniu