Treniruoklis Tacx Satori Smart

Prekės kodas: T2400
Spausdinti
Treniruoklis Tacx Satori Smart
  • Treniruoklis Tacx Satori Smart
  • Treniruoklis Tacx Satori Smart
  • Treniruoklis Tacx Satori Smart
  • Treniruoklis Tacx Satori Smart
Statusas:Yra prekyboje
Kaunas1
Vilnius1
Klaipėda1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:183.47*247.11 € * be PVM

Šis interaktyvus Smart treniruoklis naudoja sudėtingą technologiją, tačiau lengva naudoti. Matuoja greitį, minimo ritmą ir galią. Šie duomenys bus rodomi ekrane kurį jūs naudosite su treniruokliu, tai gali būti plančetė, išmanusis telefonas, sportinis laikrodis ar pan. Svarbiausia jog įrengimas palaikytų ANT + arba Bluetooth Smart technologija. Jūs galite greitai ir lengvai prijungti prie telefono ar plančetės su Tacx dviračiu programa.Treniruotės metu ar po jos, galite stebėti Jūs ar Jūsų treneris treniruotės rezultatus. Pasipriešinimas nustatomas rankiniu būdu.

Programinė įranga: PC / laptop Tacx Dviračių programa
Valdiklis: rankenėlė tvirtinama ant vairo
Stabdis: magnetinis
Realistinis nuolydis 10 pozicijų
Maksimalus stabdžių galios (10 sek.) 950 W
"Sprint" galia (1 min.) 800 W


Prisijunkite prie Windowsprograminės įrangos.
Ar turite Satori Smart ir jūs ieškote daugiau galimybių iš jūsų treniruočių nei Tacx (apps) programos gali suteikti? Jūs galite tai pasiekti prijungustreniruoklį prie kompiuterio. Tokiu būdu, jūs galite naudoti Tacx Programine įranga 4, Advanced.

Kontroliuoti pasipriešinimą kompiuteriu, Satori Smart neįmanom , bet jis gauna savo veiklos duomenis. Pavyzdžiui, kompiuterių programinė įranga siūloilgesnius vaizdo įrašus HD arba "Blu-Ray kokybės. Važiuojant, atvaizdo greitis yra vienodas Jūsų greičiui.

Norėdami prijungti Satori Smart su Windows kompiuteryje, jums reikia patobulinti treniruoklį. Tai yra Tacx programinę įrangą 4, Advanced valdymo blokas tvirtinamas ant vairo ir ANT + antena.


Satori Smart taip pat gali būti naudojamas, kai jis nėra prijungtas prie išmaniojo telefono, tabletės arba kompiuterio.


Satori treniruokliui nereikia elektros energijos, todėl jį galima naudoti bet kur. Todėl jis puikiai tinka apšilti prie varžybas. 

Gamintojas:Tacx
Pasipriešinimo įrenginys:- - -
Nuokalnės imitavimas:- - -

Greitasis meniu