Treniruoklis Tacx NEO

Prekės kodas: T2800
Spausdinti
Treniruoklis Tacx NEO
  • Treniruoklis Tacx NEO
  • Treniruoklis Tacx NEO
  • Treniruoklis Tacx NEO
  • Treniruoklis Tacx NEO
Statusas:Yra prekyboje
Kaunas1
Vilnius1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:1040.50*1156.20 € * be PVM

Šis treniruoklis ypač realiai perteikia važiavimą ir neturi energijos nuostolių. Galingas variklis gali priešintis taikydamas iki 2200 vatų galią ir imituoti šlaitus realiai atitinkančius iki 25% statumo. Jis taip pat imituoja riedėjimą nuokalne. Tai užtikrina realistiška važiavimą dviračiu per kalnuotas vietoves.

Šis treniruoklis nereikalauja kalibravimo. Kaip ir kiti Smart treniruokliai, NEO priimą ANT + ir "Bluetooth" signalus, todėl jis gali būti prijungtas greitai ir lengvai su Tacx programa ar kitomis šiuos perdavimo signalus priimačiomis programomis. Treniruotės duomenys gali būti peržiūrimi su keletu prietaisų vienu metu, įskaitant išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį ar sporto laikrodį.

Kai NEO Smart neprijungtas prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio, jis elgiasi išmaniai prisitaikydamas prie krūvio. Tai reiškia, kad treniruoklis elgiasi palaipsniui: kai jūsų greitis didėja, pasipriešinimas didėja taip pat. Be to, šį treniruoklį galima naudoti ir neprijungus jokio prietaiso. Jei treniruoklis nėra prijungtas prie maitinimo šaltinio, treniruoklis veiks kaip bevielis stabdis, ir nesuteiks nuokalnės riedėjimo funkcijos. Tačiau treniruokliu galima naudotis bet kur ir bet kada, net jei ir neturite šalia telefono, kompiuterio ar elektros šaltinio.

Gamintojas:Tacx
Pasipriešinimo įrenginys:Variklis
Nuokalnės imitavimas:iki -5%

Greitasis meniu