Treniruoklis TACX Bushido tinkantis planšetei (Apple Ipad)

Prekės kodas: T2790
Spausdinti
Treniruoklis TACX Bushido tinkantis planšetei (Apple Ipad)
  • Treniruoklis TACX Bushido tinkantis planšetei (Apple Ipad)
  • Treniruoklis TACX Bushido tinkantis planšetei (Apple Ipad)
  • Treniruoklis TACX Bushido tinkantis planšetei (Apple Ipad)
Statusas:Išparduota
Kaina:379.34*550.28 € * be PVM

Treniruotės su planšetiniu kompiuteriu tai - TACX naujovė. Su Tacx Bushido treniruokliu bei planšete važiuoti dviračiu galėsite parsisiuntę specialią programėlę (Apps) iš App Store nemokamai. Naudojant šį TACX Bushido ir planšetę Jums nereikės jokių laidų tai visiškai bevielė sistema. Šis treniruoklis yra komplektuojamas su laikikliu Jūsų planšetei. Tai specialius laikiklis skirtas montuoti ant dviračio vairo. Tinka vairams, kurių skersmuo 26-35 mm. Specialus laikiklio dizainas Jūsų planšetę laikys saugiame atstume, kad sportuojant neužlašėtų prakaitas. Treniruoklis ir planšetė susijungia Bluetooth ryšiu. Šis Tacx Bushido turi visiškai naują stabdymo įrenginį: jis be smagračio, todėl treniruoklis 2kg lengvesnis.  
 
Tinka šiems Apple produktams: iPad 3 , iPad 4 , iPad Air ir iPad Mini. Tiesioginis ryšys su "Bluetooth". Nereikia naudoti ANT + rakto .

TACX Ergo treniruoklis:
  • Laikiklis planšetei;
  • Tacx programa (App);
  • Su Skyliner priekinio rato laikikliu.
Elctro stabdžiai:
  • Virtuali sistema;
  • Maks. pasipriešinimas 1400 W; reguliuojamas procentais;
  • Visiškai bevieliai, nereikia jokios elektros srovės.
Electro stabdžiai: 
Šie stabdžiai ypatingi tuo, kad skaičiuoja visus stabdymo atsparumus su kuriais važiuojant susiduria dviratininkai tai - vėjas kelyje, oro pasipriešinimas, slėgis, vėjo greitis, temperatūra, aukštis virš jūros lygio. Šie visi išvardinti veiksniai apskaičiuojami šimtus kartų per sekundę, kad būtų pasiektas realus jausmas. 
TACX treniruoklių pagrindinė funkcija yra kontroliuoti stabdymo jėgą. TACX treniruokliai išskirtiniai tuo, kad jie nuolat koreguoja atsparumą taip suteikdami kuo natūralesnį ir realesnį važiavimą dviračiu tam tikromis sąlygomis. Dinaminių stabdžių sistema suteikia galimybę neišeinant iš namų kopti į įvairiausias įkalnes. Šis TACX treniruoklis pasiūlys priimti Jums ne vieną iššūkį. 
 
 
LED žibintai
Variklio stabdys yra įrengtas su LED žibintais, kurie atspindi Jūsų minimo ritmą. Raudonos šviesos įsižiebia, kai minimo jėga yra didelė.Kai minimo galia mažesnė švieselės dega žaliai. 
 
Minimo ritmo matuolis
TACX Bushido planšetei veikia be minimo ritmo matuoklio. Minimo ritmo matavimas atsiranda nuo minimo jėgos. 
 
Tacx programa (Apps)
Ši TACX programa Jums suteikia galimybę treniruotis be kompiuterio.Programa yra supaprastintos versijos, ji leis Jums važiuoti realiose trasose bei naudoti specialius TACX filmus. Šią TACX programą rasite App Store. 

Katalizatorius
Jums suteiks galimybę analizuoti savo treniruotes, stebėti širdies susitraukimų dažnius, naudojamą jėgą, įkalnes bei nuokalnes. Sekdmai visą šią informaciją tapsite vis geresniu ir greitesniu dviratininku. 
 
Tacx filmai
TACX filmai Jūsų treniruotes pavers daug įdomesnes bei malonesnes. TACX filmų greičiai įtakoja Jūsų minimo ritmą. Jei kopsite į kalną dviračiu treniruoklis Jums suteiks pasipreišinimą, Jūs galėsite patirtį realius nuolydžius bei įkalnes, kurios nurodomos proecentais.TACX programoje rasite visus Jums siūlomus filmus. 
Gamintojas:Tacx
Pasipriešinimo įrenginys:Variklis
Nuokalnės imitavimas:-

Greitasis meniu