Treniruoklis TACX Bushido Smart

Prekės kodas: T2780
Spausdinti
Treniruoklis TACX Bushido Smart
  • Treniruoklis TACX Bushido Smart
  • Treniruoklis TACX Bushido Smart
  • Treniruoklis TACX Bushido Smart
Statusas:Yra prekyboje
Kaunas1
Klaipėda1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:412.40*561.16 € * be PVM

Bushido Smart tai dar vienas išmanusis Tacx treniruoklis. Su Tacx Bushido treniruokliu bei planšete važiuoti dviračiu galėsite parsisiuntę specialią programėlę (Apps) iš App Store nemokamai. Naudojant šį TACX Bushido ir planšetę Jums nereikės jokių laidų tai visiškai bevielė sistema. Šis treniruoklis veikia be papildomo elektros šaltinio. Treniruoklis veikia tiek Bluetooth tiek ANT+ ryšiu. 
 
TACX Buschido Smart treniruoklis:
  • Tacx programa (App);
  • Su Skyliner priekinio rato laikikliu.
Elctro stabdžiai:
  • Virtuali sistema;
  • Maks. pasipriešinimas 1400 W; reguliuojamas procentais;
  • Visiškai bevieliai, nereikia jokios elektros srovės.
Electro stabdžiai: 
Šie stabdžiai ypatingi tuo, kad skaičiuoja visus stabdymo atsparumus su kuriais važiuojant susiduria dviratininkai tai - vėjas kelyje, oro pasipriešinimas, slėgis, vėjo greitis, temperatūra, aukštis virš jūros lygio. Šie visi išvardinti veiksniai apskaičiuojami šimtus kartų per sekundę, kad būtų pasiektas realus jausmas. 
TACX treniruoklių pagrindinė funkcija yra kontroliuoti stabdymo jėgą. TACX treniruokliai išskirtiniai tuo, kad jie nuolat koreguoja atsparumą taip suteikdami kuo natūralesnį ir realesnį važiavimą dviračiu tam tikromis sąlygomis. Dinaminių stabdžių sistema suteikia galimybę neišeinant iš namų kopti į įvairiausias įkalnes. Šis TACX treniruoklis pasiūlys priimti Jums ne vieną iššūkį. 
 
LED žibintai
Variklio stabdys yra įrengtas su LED žibintais, kurie atspindi Jūsų minimo ritmą. Raudonos šviesos įsižiebia, kai minimo jėga yra didelė.Kai minimo galia mažesnė švieselės dega žaliai. 
 
Minimo ritmo matuolis
TACX Bushido planšetei veikia be minimo ritmo matuoklio. Minimo ritmo matavimas atsiranda nuo minimo jėgos. 
 
TACX Bushido Smart gali būti naudojamas su (iOS ir Android) išmaniaisiais įrenginiais. Aplipkacijas nemokamai galima parsisiųsti iš įrenginių gamintojų aplikacijų parduotuvių.
 
Katalizatorius
Jums suteiks galimybę analizuoti savo treniruotes, stebėti širdies susitraukimų dažnius, naudojamą jėgą, įkalnes bei nuokalnes. Sekdmai visą šią informaciją tapsite vis geresniu ir greitesniu dviratininku. 
 
Tacx filmai
TACX filmai Jūsų treniruotes pavers daug įdomesnes bei malonesnes. TACX filmų greičiai įtakoja Jūsų minimo ritmą. Jei kopsite į kalną dviračiu treniruoklis Jums suteiks pasipreišinimą, Jūs galėsite patirtį realius nuolydžius bei įkalnes, kurios nurodomos proecentais.TACX programoje rasite visus Jums siūlomus filmus. 
 

Jeigu nepakanka išmaniųjų įrenginių aplikacijų suteikiamų galimybiu, galite patobulinti šį TACX Bushido Smart papildomai įsigydami Upgrade Smart komplektą, kuris yra kartu su programine įranga Trainer software 4, Advanced,  skirta kompiuteriams su MS Windows operacine sistema. Su šia programine įranga pasijausite, jog Jūs važiuojate realiuose varžybose ar treniruotėse. Po šių virtualių pasivažinėjimų Jūs nenorėsite grįžti į realybę. 

TACX Bushido Smart neprijungtas prie jokio įrenginio gali būti naudojamas, kaip įprastas treniruoklis. Kuo stipriau bandysite minti tuo didesnį pasipriešinimą jis sukurs.  

Gamintojas:Tacx
Pasipriešinimo įrenginys:Variklis
Nuokalnės imitavimas:-

Greitasis meniu