TACX greičio ir minimo ritmo daviklis

Prekės kodas: T2015
Spausdinti
TACX greičio ir minimo ritmo daviklis

Pateikta nuotrauka yra informacinio pobūdžio ir gali būti neatitinkanti konkrečios prekės.

  • TACX greičio ir minimo ritmo daviklis
Statusas:Teirautis
Kaina:49.58** be PVM

Greičio ir minimo ritmo jutiklis
veikia su  ANT + ir "Bluetooth®"

Tai Tacx daviklis, kuris matuoja greitį ir minimo ritmą ir perduoda šią informaciją per ANT + ir "Bluetooth®" Smart technologija prietaisams, kaip pavyzdžiui: išmaniejį telefonai, plančetės, sporto laikrodiai, GPS, dviračių kompiuteriai ar Tacx treneruokliai. Svarbiausia jog prietaisai palaikytų  ANT + arba "Bluetooth" technologijas. Greičio ir minimo ritmo daviklis naudoja abu ryšių metodus, kad galėtumėte sekti savo rezultatus, bet kokiu būdu.

Prijunkite daviklį, pavyzdžiui, tuo pačiu metu į savo išmanųjį telefoną per "Bluetooth®" ir jūsų sporto žiūrėti per ANT +. Arba patikrinti savo greitį ir ritmas greitai ir lengvai savo išmaniajame telefone per populiariausių sporto programų, tokių kaip Endomondo ir Strava. Viskas yra įmanoma.

"Bluetooth®" versija
Norėdami naudoti Speed & Cadence jutiklis turite Bluetooth® 4 arba didesnis.
Jei turite kitą versiją "Bluetooth®" ir nori susieti Speed & Cadence jutiklis savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, galite naudoti aa imtuvas sukurta specialiai šiam tikslui. Dėl Apple įtaisas ("iPhone") galite naudoti esamą Wahoo ANT + Dongle. Dėl prietaiso su mikro USB įėjimo galite naudoti naują Tacx Anti + Dongle Micro USB.

Gamintojas:Tacx

Prekės aprašyme, gali būti netikslumų, specifikacijoje nurodyti elementai gali nežymiai skirtis. Specifikacija gali kisti.

Greitasis meniu