TACX dviračio stovas

Prekės kodas: T3125
Spausdinti
TACX dviračio stovas

Pateikta nuotrauka yra informacinio pobūdžio ir gali būti neatitinkanti konkrečios prekės.

  • TACX dviračio stovas
  • TACX dviračio stovas
Statusas:Yra prekyboje
Vilnius1
Kaunas1
Klaipėda1
Šiauliai1
Sandėlyje1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:30.50** be PVM

TACX dviračių įrankiai yra naudojami profesionalių mechanikų dviratininkų komandose. Jie renkasi TACX dėl aukštos kokybės ir patikimumo. Su šiais įrankiais gali dirbti ne tik profesionalūs dviračių mechanikai, jie taip pat puikiai pritaikyti naudoti namuose kiekvienam dviračių entuziastui. Su TACX įrankiais kiekvienas turės galimybę savo dviračio būklę palaikyti pačiame geriausiame stovyje. TACX siūlo platų įrankių asortimentą, kuriuos taip pat labai patogu naudoti kelionėse, jie yra itin kompaktiški bei lengvi. Visi įrankiai yra grūdinti ir chromuoti. Taip pat siūlome Jūsų patogumui specialius TACX dviračių remontinius stovus, kurie Jūsų darbą pavers dar malonesniu bei greitesniu. 

Dviračio stovas The Gem:

The Gem dviračio stovas yra itin patogus įstatyti savo dviratį. Įstatykite paprasčiausiai galinę dviračio dalį į plastikinius kablius ir Jūsų dviratis bus paruoštas remontui. Kadangi laikiklis iš plastiko, jis neapibraižys jūsų dviračio. Jūsų dviračio ratas yra šiek tiek suspaustas galėsite atlikti nedidelius remonto darbus. 

Trenoruoklio svoris: 930 gr. 

Gamintojas:Tacx

Prekės aprašyme, gali būti netikslumų, specifikacijoje nurodyti elementai gali nežymiai skirtis. Specifikacija gali kisti.

Greitasis meniu