TACX dviračio remontinis stovas

Prekės kodas: T3000
Spausdinti
TACX dviračio remontinis stovas

Pateikta nuotrauka yra informacinio pobūdžio ir gali būti neatitinkanti konkrečios prekės.

  • TACX dviračio remontinis stovas
  • TACX dviračio remontinis stovas
  • TACX dviračio remontinis stovas
Statusas:Yra prekyboje
Vilnius1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:86.78** be PVM

TACX dviračių įrankiai yra naudojami profesionalių mechanikų dviratininkų komandose. Jie renkasi TACX dėl aukštos kokybės ir patikimumo. Su šiais įrankiais gali dirbti ne tik profesionalūs dviračių mechanikai, jie taip pat puikiai pritaikyti naudoti namuose kiekvienam dviračių entuziastui. Su TACX įrankiais kiekvienas turės galimybę savo dviračio būklę palaikyti pačiame geriausiame stovyje. TACX siūlo platų įrankių asortimentą, kuriuos taip pat labai patogu naudoti kelionėse, jie yra itin kompaktiški bei lengvi. Visi įrankiai yra grūdinti ir chromuoti. Taip pat siūlome Jūsų patogumui specialius TACX dviračių remontinius stovus, kurie Jūsų darbą pavers dar malonesniu bei greitesniu. 

Mažiems ir paprastiems remontams

Šis sulankstomas stovas skirtas mažiems is paprastiems remontams. Jūs paprastai galite visą dviratį palenkti į priekį.Šis stovas itin patogus kai taisote vairo kalonėlę ar vairą. Stovas Cyclestand yra su specialiu laikikliu, kuris tvirtai pritvirtins Jūsų dviratį bei apsaugos nuo vairo suiknėjimosi į šonus. Tacx Cyclestand tinka visiems dviračiams.

Gamintojas:Tacx

Prekės aprašyme, gali būti netikslumų, specifikacijoje nurodyti elementai gali nežymiai skirtis. Specifikacija gali kisti.

Greitasis meniu