Rinkinys Dviračiui Quad Lock

Prekės kodas: QLK-BKE
Spausdinti
Rinkinys Dviračiui Quad Lock

Pateikta nuotrauka yra informacinio pobūdžio ir gali būti neatitinkanti konkrečios prekės.

  • Rinkinys Dviračiui Quad Lock
  • Rinkinys Dviračiui Quad Lock
  • Rinkinys Dviračiui Quad Lock
  • Rinkinys Dviračiui Quad Lock
  • Rinkinys Dviračiui Quad Lock
  • Rinkinys Dviračiui Quad Lock
Statusas:Pasirinkite variantą
Kaina: 57.81** be PVM
Norėdami įsigyti prekę, pasirinkite jos variantą

Rinkinį sudaro:

1.Telefono laikikliklis dviračiui Bike Mount PRO (įskaitant tvirtinimo elementus)

2.Telefono dėklas Quad Lock

3.Apsauginis dėklas nuo lietaus Quad Lock Poncho

Saugiai pritvirtinę savo telefoną ant dviračio, galėsite mėgautis važiavimu ir stebėsitės, kaip iki šiol važinėjote be šio inovatyvaus laikiklio. Nudokitės telefone esančiu žemėlapiu ar stebėkite savo greitį bei kitus duomenis, pasitelkę tokias programėles kaip Strava, Garmin, Roadbike ar Endomondo.

Pritvirtinę telefoną prie laikiklio dviračiui, matysite skambučius, žinutes, el. pašto pranešimus ir galėsite nuspręsti, ar atsiliepti, ar važiuoti toliau.
Pritvirtinkite savo telefoną per kelias sekundes!

Naudojantis Quad Lock sistema, Jūsų telefonas gali būti pritvirtintas vos per kelias sekundes: tiesiog paspauskite, pasukite ir Jūs pasiruošęs kelionei! Telefono laikiklis dviračiui yra itin tvirtas ir lengvas. Quad Lock sistema išsiskiria patentuotu užrakinimo mechanizmu, kuris saugiai pritvirtina Jūsų telefoną, todėl jis nenukris, kad ir kokiomis sąlygomis važiuotumėte.
Quad Lock tvirtinimo sistemos sumontavimas ir naudojimas

Telefono laikiklis dviračiui Quad Lock Bike Mount PRO gali būti tvirtinamas ant daugumos dviračių ir motociklų (su matomomis vietomis tvirtinimui ant vairo). Naudodamiesi gumytėmis (yra rinkinyje), laikiklį pritvirtinsite greitai ir lengvai per kelias sekundes. Gumytės lengvai nusiims, jei norėsite laikiklį tvirtinti ant kito dviračio. Jeigu norite ilgalaikio tvirtinimo – patariame naudoti specialiai tam skirtus dirželius (taip pat įeina į komplekto sudėtį).

Laikiklis Quad Lock Bike Mount PRO gali būti tvirtinamas ant dviračio ar motociklio vairo, kurio storis yra 25 – 40 mm. Galite tvirtinti ir ant didesnio skersmens vairo, tačiau rekomenduojame naudoti ilgesnius dirželius (į komplektą neįeina).

Telefono tipas:iPhone 6/6S
iPhone 6+/6S+
iPhone 5/SE
Gamintojas:Quad Lock

Prekės aprašyme, gali būti netikslumų, specifikacijoje nurodyti elementai gali nežymiai skirtis. Specifikacija gali kisti.

Greitasis meniu