Muc-Off Muc-Off Duo Pack - komplektas du viename

Prekės kodas: MUC925
Spausdinti
Muc-Off Muc-Off Duo Pack - komplektas du viename
  • Muc-Off Muc-Off Duo Pack - komplektas du viename
Statusas:Yra prekyboje
Kaunas2
Vilnius4
Klaipėda3
Sandėlyje7
Galima įsigyti internetu10
Kaina:14.05** be PVM

Muc-Off komplektas du viename

Susideda iš:
1 x 1l. Muc-Off biologiškai suyrantis dviračio ploviklis
1 x 500ml Bike Spray- Dviračio purškalas
 
Muc-Off biologiškai suyrantis dviračio ploviklis

Unikali Muc-Off biologiškai suyranti valymo formulė palengvina mūsų gyvenimą, nepriklausomai nuo oro sąlygų ar metų laiko. Muc-Off biologiškai suyrantis dviračių valiklis turi neįtikėtinai veiksmingą valymo formulę, su "Nano technologija ", kuri nekenkia jūsų dviračio apdailai. Jo sudėtyje nėra kenksmingų rūgščių, CFC ir tirpiklių. Taip pat jis yra visiškai biologiškai suyrantis.

Jis visiškai nekenkia aliuminio, anoduotiems, dažytiems, chromuotiems, anglies pluošto paviršiams, amortizatorių riebokšliams, gumoms, diskinių stabdžių trinkelėms ir svarbiausia-pačiam naudotojui! Jis greitai ir saugiai padeda pašalinti purvą, naftos produktų nešvarumus, palikdamas jūsų dviratį spindėti švaroje. Išbandykite Muc-Off dviračių valiklį po sekančio murzino pasivažinėjimo!

Bike Spray- Dviračio purškalas

Apsaugokite ir atgaivinkite savo dviratį su Muc-Off Bike Spray dviračio purškalu- tai puikus viso dviračio antikorozinis padengimas po kiekvieno dviračio plovimo. Šis purškalas išstumia vandenį, drėgmę ir padengia rėmą, pavarų sistemą, metalines dviračio dalis apsauginiu sluoksniu. Tai ideali priemonė pašalinti drėgmę iš grandinės prieš ją sutepant.

Jis taip pat apsaugo nuo purvo tarp plovimų, todėl reikia rečiau plauti, taip pat padeda sumažinti trintį, dėvėjimąsi ir energijos suvartojimą. Negalima naudoti ant padangų ir stabdymo paviršių!

• Labai geras vandens/drėgmės pašalinimo efektas.

• Sudėtyje yra P.T.F.E priedų, padedančių išvengti purvo apnašų.

• Padengia nekimbančia plėvele.

• Saugo, tausoja ir atgaivina jūsų dviratį.

Gamintojas:Muc-off

Greitasis meniu