Muc-Off Miracle Shine 500ml - poliruoklis

Prekės kodas: MUC947
Spausdinti
Muc-Off Miracle Shine 500ml - poliruoklis
  • Muc-Off Miracle Shine 500ml - poliruoklis
Statusas:Išparduota
Kaina:14.12** be PVM

Muc-Off Miracle Shine poliruoklis 500ml

Muc-Off Miracle Shine- tai aukštos kokybės apsauginis poliruoklis. Jis buvo specialiai sukurtas suteikti labai prabangų spindesį jūsų dviračio dalims, ir jūsų dviračio rėmas atrodys kaip ką tik išriedėjęs iš salono! Mūsų unikalioje formulėje yra 3 atskirų vaškų ir labai pažangių sudedamųjų dalių, kurios sujungtos produkte ir atlieka apsauginę funkciją. Saugus naudoti dažytiems, anglies pluošto, chromo, metalo ir plastiko paviršiams. Jis yra lengvai užtepamas ir nuvalomas, paliekantis blizgesį. Kad tai suprasti, reikia išbandyti.


Karnaubo vaškas yra vienas iš pagrindinių sudedamųjų dalių ir yra pripažintas kaip labiausiai natūralus. Silikoniniai aliejai leidžia lengvai paskirstyti ir suteikti papildomą giluminį blizgesį, o jame pridėtos lengvos šlifavimo medžiagos padeda paslėpti mikroskopinius subraižymus, užpildo įbrėžimus ir pagerina tiek išvaizdą, tiek jūsų komponentų apsaugą, lengvai nusivalo, nepalikdamas kalkėtų baltų nuosėdų.

Tikrai protingas Miracle Shine, turi Fluoro Polimerų Technologiją, kuri suteikia jam nuostabų gebėjimą išstumti vandenį ir atmosferos teršalus. Taip pat bus lengviau nuplauti ir išlaikyti švaresnias dalis tarp plovimų. Kiekvieną kartą, kai naudojamas Miracle Shine su Fluoropolimerais yra suformuojamas mikroskopinis, ypač tvirtas apsauginis sluoksnis, kuris gali prailginti dviračio paviršiaus tarnavimo laiką, užkirsti kelią kauptis purvui ir nešvarumams.

Gamintojas:Muc-off

Greitasis meniu