Kuprinė EVOC STAGE // 12l // Stone

Prekės kodas: 5227-113
Spausdinti
Kuprinė EVOC STAGE // 12l // Stone
  • Kuprinė EVOC STAGE // 12l // Stone
  • Kuprinė EVOC STAGE // 12l // Stone
Statusas:Teirautis
Kaina:81.82*95.04 € * be PVM

Naujai sukurta techninė daugiafunkcinė kompaktiška kuprinė su naujoviška svorio paskirstymo sistema, kuri automatiškai prisitaiko prie jos dėvėtojo individualaus pečių pločio. Absoliučiai neutraliai subalansuotas apkrovos paskirstymas ir sudėtinga vėdinimo sistema kartu su itin tvirtu laikymusi prie kūno suteikia neribotą mobilumą ir aukščiausią dėvėjimo komfortą.

  • Avarinis planas (integruotas)
  • BRACE LINK - reguliuojamas pečių plotis
  • Prisegama sistema: šalmui (XC, pilno veido), apsaugoms (paslėpiama)
  • Įrankių skyrius (atskirtas, patogiai prieinamas)
  • Apsauga nuo lietaus (integruota)
  • Pritaikyta vandens talpai iki 3 l
air_circulation

AIR CIRCULATION

AIR CIRCULATION SYSTEM oro cirkuliacijos sistema yra naudojama visose Evoc PERFORMANCE linijos kuprinėse, nes ji užtikrina puikią ventiliaciją net ir esant dideliam karščiau bei aktyviai judant. Horizontalios išpjovos kanaluose padeda lengviau pasišalinti karštam orui. Be to papildomos pagalvėlės iš šonų yra specialiai sumažintos, kad optimizuoti oro pasišalinimą, nesumažinant dėvėjimo komforto.

 

 


 

AIRO FLEX

AIRO FLEX FLEX labai patvarus audinys, kuris yra ir itin lankstus, ir labai pralaidus orui. Mes naudojame šią medžiagą mūsų aukščiausios kokybės klubo diržams, kurie užtikrina puikų kuprinės apkrovos paskirstymą į klubus, taip pat maksimalų vėdinimą, kad galėtume užtikrinti aukščiausią komfortą dėvint.

 

 


BRACE LINK

BRACE LINK pagalba galima puikiai sureguliuoti pečių diržus pagal sportininko pečių plotį. Tai automatiškai koreguoja apkrovos perkėlimą į kūno svorio centrą ir tuo pačiu metu sumažina nugaros ir pečių lietimosi su kuprine plotą. Su BRACE LINK tampa įmanoma dėvėti net ir kaklo apsaugą.

 

 

 


AIRFLOW CONTACT SYSTEM

air_flow_contact_system

Pagrindinė užduotis yra tolygiai paskirstyti sunkų mantos svorį į kūno svorio centrą, kad sunkumas pasiskirstytų kuo naturaliau ir kuo labiau sumažynti lietimosi paviršių su pečiais ir nugara.

Evoc išsprendė šią sudėtingą užduotį, patalpindama plačius vėdinimo kanalus 01 ir specialiai išpjaustytas EVA pagalvėles 02 į vidų už specialaus tinklinio audinio. Tai užtikrina, kuprinės prsiglaudimą prie nugaros ir gerą vėdinimą.

Diržai su orui pralaidžia mežiaga pagerina oro cirkuliaciją ir dar labiau užtikrina svorio paskirstymą.

Kategorija:Technical Performance
Gamintojas:EVOC
Kuprinės Svoris:900 g
Talpa:12 l
Išmatavimai:28 x 50 x 9 cm
Medžiagos:

Nylon 210/D Ripstop PU coated, P600/D PU coated, 3D Air Mesh, Air Mesh, Airo Flex

Greitasis meniu