Kuprinė EVOC FR PORTER // 18l // M/L // Black/Heather

Prekės kodas: 5223-454
Spausdinti
Kuprinė EVOC FR PORTER // 18l // M/L // Black/Heather
 • Kuprinė EVOC FR PORTER // 18l // M/L // Black/Heather
 • Kuprinė EVOC FR PORTER // 18l // M/L // Black/Heather
 • Kuprinė EVOC FR PORTER // 18l // M/L // Black/Heather
 • Kuprinė EVOC FR PORTER // 18l // M/L // Black/Heather
Statusas:Yra prekyboje
Klaipėda1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:123.14*165.29 € * be PVM

Įmantri miesto kuprinė su sertifikuota nugaros apsauga visiems tiems kas kasdieną klajoja miesto gatvėmis. Porter, yra daug saugių ir patogių skyrių, be to ji yra gerai vėdinama, ji turi neutraliai subalansuotą naštos paskirstymo sistemą, kuri buvo specialiai sukurta įvykdyti visus mieste judančių asmenų poreikius.

 

 • TÜV/GS- sertifikuota
 • Nugaros apsauga CE-sertifikuota (EN 1621-2)
 • Nugaros apsauga gali būti dėvima atskirai, kaip apsaugos priemonė.
 • LITESHIELD CARRY SYSTEM AIR – Vėdinimo ir naštos paskirstymo sistema
 • iPad kišenėlė (paminštinta)
 • Prisegama sistema: apsaugoms (paslepiama)
 • Vieta nešiojamam kompiuteriui <17" (paminkštinta, patogiai prieinama (iš šono))
 • Apsauga nuo lietaus (integruota)
 • Reguliuojamas juosmens diržas

 

liteshield_logo

EVOC LITESHIELD nugaros apsauga  maksimaliai apsaugo nuo smūgių, yra itin lengva, labai veiksmingos konstrukcijos, taip pat labai lanksti. Be to, ji yra visiškai atspari temperatūros pokyčiams.

Medžiagos ir apsaugos funkcijos buvo išbandytos ir sertifikuotos TÜV SÜD pagal EB direktyvą 89/686/EEB2 kategorijos asmeninė apsaugos priemonė (AAP).

liteshield_technology

 


LITESHIELD CARRYING SYSTEM AIR

liteshield_technology

Be pagrindinio dėmesio į apsaugą, apkrovos paskirstymą ir labai komfortišką nešiojimą, dėmesys taip pat yra skiriamas tam, kad būtų užtikrintas maksimalus vėdinimas. Tai pasiekta visiškai naujai sukurtos LITESHIELD CARRY SYSTEM AIR technologijos pagalba. Svarbiausias uždavinys yra išlaikyti kuprinę prigludusią prie nugaros, kad būtų užtikrintas saugumas ir maksimali oro cirkuliacija. Be didelio centrinio vėdinimo kanalo prigludusioje nugaros srityje buvo integruotos dvi eilės "vėdinimo kanalų": EVA putų juostelės, 02 vėdinimo angos ir tinklinė danga kartu su specialiu, įstrižai trikampiu grioveliu sumažinančiu kontaktą su nugara, ir padidinančiu oro cirkuliaciją.    

Ypatingai platus, ergonomiškos formos klubo diržas - 01 šiai krūvio paskirstymo sistemai yra pagamintas iš labai elastingo kilpinio audinio, kuris užtikrina reikiamą tvirtumą, taip pat maksimalų oro pralaidumą. Tokiu būdu, pagrindinė apkrova yra perduodama į klubus, kuriuos juosia, o optimalus oro pralaidumas užtikrinamas net visiškai pakrautos kuprinės atveju.

 


airo_flex

AIRO FLEX

AIRO FLEX FLEX labai patvarus audinys, kuris yra ir itin lankstus, ir labai pralaidus orui. Mes naudojame šią medžiagą mūsų aukščiausios kokybės klubo diržams, kurie užtikrina puikų kuprinės apkrovos paskirstymą į klubus, taip pat maksimalų vėdinimą, kad galėtume užtikrinti aukščiausią komfortą dėvint.

 

 

 

 

Kuprinės dydis S M/L XL
TORSO ILGIS (A) 38 - 43 cm 44 - 50 cm 51 - 56 cm
Žmogaus ūgis 155 - 170 cm 170 - 192 cm 192 - 200 cm
sizes

 


sizes

Torso ilgis yra pagrindinis matmuo norint nustatyti teisingą kuprinės dydį. Torso ilgis matuojamas nuo pečių linijos viršaus iki dubens kaulo viršaus.    

 

 

 

 

 

 

Kategorija:Protector
Gamintojas:EVOC
Kuprinės Svoris:1450 g
Talpa:18 l
Išmatavimai:Dydis M/L (27 cm x 56 cm x 12 cm (Size M/L))
Medžiagos:

Airo Flex, 3D Air Mesh, Neoprene

Greitasis meniu