Dviračio GPS kompiuterio komplektas Garmin Edge® 530

Prekės kodas: 010-02060-01
Spausdinti
Dviračio GPS kompiuterio komplektas Garmin Edge® 530

Pateikta nuotrauka yra informacinio pobūdžio ir gali būti neatitinkanti konkrečios prekės.

 • Dviračio GPS kompiuterio komplektas Garmin Edge® 530
 • Dviračio GPS kompiuterio komplektas Garmin Edge® 530
 • Dviračio GPS kompiuterio komplektas Garmin Edge® 530
 • Dviračio GPS kompiuterio komplektas Garmin Edge® 530
 • Dviračio GPS kompiuterio komplektas Garmin Edge® 530
 • Dviračio GPS kompiuterio komplektas Garmin Edge® 530
Statusas:Yra prekyboje
Kaunas1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:247.93** be PVM

   


 

 • Treniruotes lauke ir patalpose sinchronizuokite tiesiai su savo „Edge“. Ši dalis lengviausia.
 • Būk mano treneris. „Edge“ siūlo dviračių trasas ir treniruotes pagal jūsų dabartinį treniravimosi krūvį.
 • Kad ir kaip toli važiuojate, „Edge“ parodys kelią atgal į pradžios tašką.
 • Į šį ryšio sąsają turintį dviračio kompiuterį galėsite gauti tekstines žinutes ir jame naudotis mėgstamiausiomis dviračių programomis.
 • Važiuokite toliau, įkraukite rečiau. 

DINAMINIS EFEKTYVUMO STEBĖJIMAS

Gaukite daugiau įžvalgų apie tai, kaip jūsų kūnas reaguoja į treniruotes. Stebėkite VO2 maksimumą, jėgų atgavimo laiką, treniravimosi krūvį, treniravimosi krūvio sutelktumą ir daugiau3.

TRENIRAVIMOSI BŪSENA

Koks jūsų treniravimosi efektyvumas? Gaukite automatinį savo pastarųjų treniruočių istorijos įvertinimą ir rezultatų siekimo rodiklius, sužinokite, ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte viršūnę arba persitempiate3.

KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI

Treniruočių gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia rekomendacijas pagal dabartinį treniravimosi krūvį ir VO2 maksimumą3.

SINCHRONIZUOKITE TRENIRUOČIŲ PLANUS

Treniruočių patalpose ir lauke planus, sudarytus naudojantis intelektualiąja treniruočių planų rengimo priemone, gaukite į „Garmin Connect™“ arba sinchronizuokite juos su „Edge“ iš kitų programų, pvz., „TrainingPeaks®“ ir „TrainerRoad“.

KARŠČIO IR AUKŠČIO AKLIMATIZACIJA

Pasiruoškite bet kokiai aplinkai. Sužinokite, kaip jūsų kūnas prisitaiko prie įvairių aplinkų, tam naudodamiesi karščio ir aukščio aklimatizacijos funkcija3.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Lengvai sužinokite likusį važiavimo įkalnėn atstumą ir statumą, mindami aukštyn maršrutu ar trasa. Tai padės pritaikyti pastangas ir pamatyti, kiek dar liko vargti.

MITYBOS IR HIDRATACIJOS ĮSPĖJIMAI

Gaukite įžvalgų, padėsiančių neišeikvoti visų jėgų, kad ir kiek kilometrų įveiksite. „Edge 1030 Plus“ primins, kad atėjo laikas atsigerti arba pavalgyti.

VAŽIAVIMO DVIRAČIU DINAMIKA

Naudokitės pažangia važiavimo dviračiu metrika3, padedančia suprasti, kaip jūsų efektyvumas kinta priklausomai nuo įvairių sąlygų, pvz., padėties, dviračio konfigūracijos, važiavimo trukmės ir ne tik.

MTB DINAMIKA

Sekite įspūdingus kiekvieno važiavimo duomenis naudodamiesi nauja kalnų dviračių metrika, pvz., šuolių skaičiumi, šuolio atstumu ir buvimo ore laiku.

SUDĖTINGUMAS IR TOLYGUMAS

Sudėtingumas atitinka važiavimo sunkumą, tai matuojama pagal GPS, aukščio ir kitus duomenis. Tolygumas atitinka tai, kaip sklandžiai leidžiatės trasa. Taip gaunate įvertį, kurį kitą kartą galėsite bandyti pagerinti.

ILGIAU VEIKIANTI BATERIJA

„Edge 530“ baterijoje esančios energijos 24 valandoms2 pakanka net intensyvaus naudojimo sąlygomis. Papildomai parduodamas akumuliatorius „Garmin Charge™“ padės šį laiką padvigubinti.

MARŠRUTO PERSKAIČIAVIMAS NUKRYPUS NUO KELIO

Pristabdykite maršruto nuorodų teikimą ir pranešimus apie nukrypimą nuo kelio, jei nusprendėte su apylinke susipažinti plačiau. Kai jau būsite pasirengę grįžti į trasą, „Edge 530“ kelią rodys toliau.

„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS

Važiuokite naudodamiesi įkeltais žemėlapiais, aprėpiančiais dar daugiau, įskaitant MTB trasų visame pasaulyje duomenis iš „Trailforks“. Taip pat gaukite aukščio duomenis, sužinokite apie lankytinas vietas ir turėkite galimybę ieškoti adresų.

PROGRAMA „TRAILFORKS“

Suplanuotus maršrutus galėsite importuoti tiesiai į jūsų įrenginyje „Edge 1030 Plus“ veikiančią programą „Trailforks“. Šiuose maršrutuose atsižvelgiama į trasos duomenis ir dviratininko gebėjimus, todėl laiką praleisite smagiau.

REŽIMAS „FORKSIGHT“

Kai naudojatės programa „Trailforks“, šiuo režimu automatiškai rodomi artėjantys tako išsišakojimai ir suteikiama daugiau konteksto – parodoma, kurioje takų tinklo vietoje tuo metu esate.

NUOSEKLŪS NURODYMAI

Niekada nepaklyskite naudodamiesi išsamiomis nuorodomis ir įspėjimais, pranešančiais apie artėjančius posūkius.

ATGAL Į STARTĄ

„Edge 530" yra pakankamai išmanus, kad parodytų kelią atgal į maršruto pradžią, net jei nukrypote nuo trasos arba nusprendėte pasukti namo anksčiau.

MARŠRUTO SKAIČIAVIMAS

Kai laukti reikia mažiau, turite daugiau laiko mėgautis važiavimu. Maršrutai apskaičiuojami dukart greičiau nei ankstesniuose modeliuose.

MARŠRUTŲ POPULIARUMAS SU „TRENDLINE“

Pagal milijonus kilometrų važiavimo duomenų, kuriuos įkėlė dviratininkai, įrenginys „Edge 530“ gali rasti geriausią maršrutą parinkdamas populiariausius kelius (ir takus).

KURKITE DAUGIAU TRASŲ

Kurkite trasas programoje „Garmin Connect“, kad visada turėtumėte vietų, į kurias galima nuvažiuoti. Jas planuoti galėsite ir kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, iš kurių galėsite automatiškai sinchronizuoti su „Edge“.

SUDERINAMUMAS SU „VARIA™“

Susiekite „Edge 530“ su „Varia“ užpakaliniu radaru ir žibintais, kad matytumėte ir būtumėte matomi geriau.

INCIDENTŲ APTIKIMAS

„Edge“ automatiškai išsiunčia jūsų buvimo vietos duomenis nustatytiems skubios pagalbos kontaktams, jei aptinka incidentą.

DVIRAČIO SIGNALIZACIJA

PIN kodu apsaugota dviračio signalizacija informuos jus per išmanųjį telefoną1, jei dviratis pajudės jums užsukus nusipirkti vandens arba sustojus užkąsti.

GRUPINIAI PRANEŠIMAI

Palaikykite ryšį1 su kitais dviratininkų komandos nariais, jei atsiskyrėte nuo grupės.

„GROUPTRACK“

Stebėkite kitus savo komandos dviratininkus net jei jų nebematote – ir leiskite jiems matyti jus1. „GroupTrack“ suteikia galimybę vienu metu stebėti iki 50 draugų. Tiesiog pažvelkite į ekraną ir pamatysite naujausią informaciją.

 „LIVETRACK“

Naudodamiesi „LiveTrack“ suteikite galimybę draugams ir šeimos nariams stebėti jūsų buvimo vietą realiuoju laiku1 ir netgi peržiūrėti visą suplanuotą maršrutą. Pasirūpinkite, kad artimieji tiksliai žinotų, kur važiuojate.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į „Edge“, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu.

SINCHRONIZUOKITE SU „GARMIN CONNECT“

Naudodamiesi programa „Garmin Connect“ rasite internetinę bendruomenę, kurioje galėsite palaikyti ryšį ir varžytis – ir netgi savo pergalėmis pasidalyti per socialinius tinklus.

„CONNECT IQ™“

Atsisiųskite pasirinktinių duomenų laukų iš mūsų „Connect IQ“ parduotuvės ir vienu žvilgsniu matykite daugiau statistikos.

SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TRENERIU

Susiekite „Edge 1030 Plus“ su treniruokliu „Tacx®“, kad galėtumėte važiuoti, kada norite ir kur norite.

SUDERINAMUMAS SU „SHIMANO STEPS EBIKE“ SISTEMA

Matykite specialų „eBike“ būklės ekraną ir duomenų laukus bei naudokitės sistemos būsenos ir įspėjamųjų pranešimų pagalba. Važiuodami galėsite matyti netgi galios papildymo elektros varikliu lygį, pasirinktą pavarą, baterijos įkrovos lygį ir kitą informaciją.

AUTOMATINĖ SĄRANKA

Pasiruoškite važiuoti per kelias akimirkas, užuot gaišę laiką nustatymams konfigūruoti. Gaukite iš anksto sudarytus pasirinktinius važiavimo profilius, pagrįstus ankstesne jūsų „Edge“ informacija, važiavimo tipais ir jutikliais.

VEIKIA SU DAUGIAU PROGRAMŲ

Vis daugiau jūsų pamėgtų treniruočių ir žemėlapių platformų veikia su „Edge“. Tad važiuokite taip, kaip norite, naudokitės „Strava“, „Komoot“, „TrainingPeaks“ ir daug kitų programų.

 

Komplektas sudarytas iš:

 • „Edge 530
 • Standartinis laikiklis
 • Laikiklis pakeltu priekiu
 • Jungtis
 • USB laidas
 • Dokumentacija

  

Gamintojas:GARMIN

Prekės aprašyme, gali būti netikslumų, specifikacijoje nurodyti elementai gali nežymiai skirtis. Specifikacija gali kisti.

Greitasis meniu