Apie mus

UAB "Vasarė"

                        UAB „Vasarė" prekiauja vienais seniausių pasaulyje amerikiečių FUJI (nuo 1899m.) dviračiais, taip pat vokiškais dviračiais , Winora, Haibike ir  bulgariškais "Drag" (nuo 2000m). UAB "Vasarė" yra visų šių dviračių ženklų vienintelė atstovė Lietuvoje.  Taip pat UAB "Vasarė" toliau tobulina dviračių, detalių ir aksesuarų pardavimą, diegia naujas formas, tokias kaip prekyba internetu. Organizuoja pajūrio kurortų Nida, Juodkrantė, Preila, Palanga ir Šventoji nuomos punktų aprūpinimą dviračiais ir atsarginėmis dalimis, nuolat tobulina remonto paslaugų teikimo asortimentą ir kokybę. Ilgą patirtį turintį ir gerus santykius palaikanti su atstovaujamų ženklų gamintojais UAB "Vasarė" užtikrina greitą garantijų taikymą, patikimumą ir kokybišką aptarnavimą. Norint išskirtinio dviračio suteikiame galimybę užsakyti bet kokį patinkantį dviračio modelį iš gamintojų, kurio atvežimas truks ne ilgiau nei dvi savaites. UAB "Vasarė" - tai viena iš patikimiausių ir didžiausią  dviračių, jų aksesuarų ir dalių pasirinkimą turinti įmonė Lietuvoje.  

Įmonės veiklos filosofija

                       Mes tikime, kad sėkmė lydi tik tikrus savo srities žinovus. Kiekvienas mūsų darbuotojas yra patyręs ir kompetentingas specialistas. Personalas yra didžiausias įmonės turtas, nes jos sėkmės laipsnis  tiesiogiai priklauso nuo darbuotojų darbo kokybės. Vertingiausios darbuotojų savybės – darbštumas, kūrybingumas ir lojalumas įmonei bei klientams.
                      Esame patikimi partneriai, nes siekiame pelno ne vien sau, bet ir su mumis bendradarbiaujančioms įmonėms. Mes galime neturėti naudos, bet nežinome, kas  yra neištesėti pažadai. Siekiame, kad būtume vieni iš Jūsų sėkmingo verslo pagalbininkų.
                      Atsakingai vykdome savo kasdieninę veiklą bei kasdien siekiame geresnių įmonės rezultatų. Mes esame įsitikinę, kad nuo kiekvieno iš mūsų atliekamo darbo, priimtų sprendimų, tarpusavio bendradarbiavimo ir bendravimo su klientais bei partneriais, priklauso įmonės ir jos darbuotojų gerovė. Todėl kiekvienas iš mūsų atsakingai žiūrime į savo darbą: esame tolerantiški, sąžiningi ir profesionalūs.
                      Mes už sąžiningą konkurenciją. Siekiame laimėti konkurencinę kovą, tačiau tik tomis priemonėmis, kurias leidžia įstatymai ir visuotinės moralės principai.

 Vizija

                     Išlikti didžiausia, stabiliai augančia, profesionalia ir patikima didmeninės-mažmeninės prekybos dviračiais ir jų komponentais prekybos įmonė Lietuvoje.

 Misija

                    Viena iš mūsų misijų tai - būti  patikimu partneriu ir sąžiningos konkurencijos pavyzdžiu visiems dviračių verslą plėtojantiems partneriams  ir konkurentams, skleisti dviračių kaip ekologiško transporto, laisvalaikio ir sveiko gyvenimo būdo bei sporto priemonės privalumus ir nešamą naudą  žmonėms.

 Vertybės

                                                  Atsakomybė, Profesionalumas, Inovatyvumas, Lojalumas, Lyderystė.  

Įmonės istorija

 • 1991- UAB „Vasarė" įsteigta 1991m.gruodžio mėn. 16d.
 • Nuo 1996m. kovo mėn. organizavo AB „BALTIK VAIRAS" gamybos dviračių bei atsarginių detalių prekybą parduotuvėje „Dviračiai" adresu Turgaus a. 25, Klaipėda.
 • Nuo 1997m.sezono pradžios savo veiklą toliau aktyvino ir pradėjo prekiauti įvairių firmų dviračiais, išplėstas atsarginių detalių ir aksesuarų asortimentas.
 • Nuo 1998m. UAB „Vasarė" pati ėmė importuoti dviračius GRAND ir aksesuarus iš Lenkijos respublikos.
 • 2000m. vasario mėn. tarp AB „BALTIK VAIRAS" ir UAB „Vasarė" buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis ir atidaryta pirma Lietuvoje AB „BALTIK VAIRAS" firminė parduotuvė „PANTHER dviračiai" adresu Turgaus a. 23, Klaipėda.
 • Nuo 2001m. UAB „Vasarė" yra dviračių spidometrų VDO (Vokietija) distributorė Lietuvoje. 2001m. atlikta parduotuvės reorganizacija, įrengtas modernus dviračių servisas, o patalpas papuošė naujas interjeras.
 • Nuo 2002m. gruodžio mėn. dviračių FUJI (JAV) atstovė Lietuvoje. 
 • 2004 m. kovo mėn. duris atvėrė nauja UAB "Vasarė" parduotuvė Vilniuje "FUJI dviračiai", adresu: Kalvarijų 125.
 • 2005 m. yra Bulgarijos firmos ,,Velomania" atstovas Lietuvoje ir importuoja dviračius bei aksesuarus su ženklu ,,DRAG".
 • 2007 m. kovo mėn. duris atvėrė naujas UAB "Vasarė" dviračių prekybos ir paslaugų centras Kaune adresu: K. Baršausko g. 85.
 • Nuo 2008 m. UAB "Vasarė" pradeda vykdyti didmeninę prekybą ne tik dviračiais, bet ir dviračių detalėmis, bei aksesuarais.

 • 2010 m. gruodžio 16 dieną UAB "Vasarė" ir 33 įmonių Lietuvoje atstovai, įsteigė Lietuvos dviračių verslo asociaciją. Asociacijos Lietuvos dviračių verslo asociacijatikslai Pagrindinis Asociacijos tikslas – kartu su kompetentingomis Lietuvos Respublikos institucijomis dalyvauti formuojant ir vykdant bendrą LDVA narių verslo politiką, kuriant ir tobulinant jos įstatymus; koordinuoti Asociacijos narių veiklą ir pastangas, ginant jų ekonominius ir teisinius interesus, ypatingai dėl vienodų konkurencijos sąlygų rinkoje; propaguoti dviračių, kaip aktyvaus laisvalaikio ir profesionalaus sporto, ekologiškos transporto priemonės, privalumus, teikiamas paslaugas ir jų naudą šalies gyventojams. Asociacija įsteigta, siekiant sudaryti Asociacijos nariams kuo palankesnes sąlygas tobulėti, plėsti žinias ir akiratį bei kelti profesinį lygį. Bus siekiama sudaryti kuo palankesnes sąlygas aktyviam bendradarbiavimui tarp LDVA narių, remiantis savitarpio ekonominės naudos ir Asociacijos tikslų palaikymo principais.
 • 2011 m. atidaryta ir ketvirtoji dviračių parduotuvė Panevėžyje, Kranto g. 2.

 • Nuo 2013 m. Sausio mėn. UAB "Vasarė" parduotuvėse galima registruoti dviračius į dviraciuregistras.lt sistemą. www.dviraciuregistras.ltDaugiau informacijos: www.dviraciuregistras.lt. O UAB "Vasarė" parduotuvėse pirktus dviračius registruoja išskirtinėmis sąlygomis. • 2013 m. UAB „Vasarė“ – viena  stabiliausių bendrovių Lietuvoje, jai suteiktas sertifikatas „CrefoCertSTABILUS“. Šį sertifikatą Lietuvoje gali gauti tik 3000 bendrovių, t. y. 2 % visų aktyvių įmonių. Sertifikatą „CrefoCertSTABILUS“ suteikusi bendrovė „Creditreform“ yra Europoje žinoma įmonių kreditingumą vertinanti kompanija. Ekonomiškai stabilia bendrove UAB„Vasarė“ buvo pripažinta vadovaujantis Vokietijoje veikiančio susivienijimo „Verband der Vereine Creditreform“ metodika: sertifikatas suteikiamas bendrovėms, kurių mokumo rizika daugiau kaip metus yra maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir jos nesusidūrė su kitomis grėsmėmis.Šis sertifikatas skatina tarpusavio pasitikėjimą bei stiprina tarptautines pozicijas derybose su partneriais, pirkėjais, bankais ir investuotojais.
 • 2014 m. atidaryta ir penktoji dviračių parduotuvė Šiauliuose, Aušros al. 52C.
 • Dabar UAB VASARĖ išskirtinėmis sąlygomis jau atstovauja:

Dviračių ženklus Lietuvoje:

www.fujibikes.comhttp://www.haibike.de/

www.dragbicycles.comhttp://www.seracing.com/ http://www.staiger-fahrrad.de/http://www.winora.de/

Dviračių dalių ir aksesuarų ženklus Lietuvoje:

http://www.kendatire.com/en/bicycle/http://www.diadora.com/en/shoes-and-accessories-sports-cycling_29www.muc-off.com/http://www.kryptonitelock.comhttp://www.wtb.com/http://www.cycleparts.dehttp://www.funkierbike.comhttp://www.xenofit.de/http://www.lashelmets.com/http://www.hamax.com/http://www.xlc-parts.com/  

Greitasis meniu