Treniruoklis Tacx NEO Bike Smart

Prekės kodas: T8000.61
Spausdinti
Treniruoklis Tacx NEO Bike Smart

Pateikta nuotrauka yra informacinio pobūdžio ir gali būti neatitinkanti konkrečios prekės.

 • Treniruoklis Tacx NEO Bike Smart
 • Treniruoklis Tacx NEO Bike Smart
 • Treniruoklis Tacx NEO Bike Smart
 • Treniruoklis Tacx NEO Bike Smart
Statusas:Teirautis
Kaina:2147.93** be PVMTacx NEO Bike Smart

Šis premium klasės treniruoklis yra sukurtas suteikti beprecedentį pojūtį treniruojantis. Jis pasižymi, tokiomis funkcijomis kaip virtualus pavarų perjungimas, kelio nelygumų pojūtis, dinaminė inercija ir nuokalnės imitavimas, turi ir pedalų minimo analizatorių ir, kas be ko, šis treniruoklis dar yra ir vienas tyliausių, realistiškiausių ir tiksliausių. Suderinamas su visomis populiariausiomis aplikacijomis tokiomis kaip Tacx, TrainerRoad ir Zwift.

Savybės:

 • PRITAIKYMAS - Pedalai, blnelis, vairas (triatlono vairas), vairo juosta ir švaistiklių ilgis
 • 4.5” EKRANAS - Parodo duomenis ir leidžia patogiai valdyti.
 • VALDYMO MYGTUKAI - Pasirinkti nustatymus ar tiesiogiai valdyti treniruoklį.
 • 2 USB ĮKROVIMO LIZDAI - Galima krauti plančetę ar išmanųjį telefoną.
 • PEDALŲ MINIMO ANALIZATORIUS - Tikslus pedalo spaudimo analizavimas atskirai fiksuojant kairės ir dešinės pusės minimo balansą.
 • K/D JĖGOS INFORMACIJA - Matuojama kairės ir dešinės kojos spaudimo jėga.
 • IŠMANUSIS- lengvai prisijungia prie populiariausių treniravimosi aplikacijų, tokių kaip Zwift ir Tacx
 • JOKIOS KALIBRACIJOS-  vienintelis treniruoklis, kurio nereikia kalibruoti.
 • KELIO NELYGUMŲ POJŪTIS- jausk vibraciją tokią, tarsi važiuotum per akmenuotą kelią ar žvirkelį.
 • IZOKINETINIS IR IZOTONINIS- treniruokis užfiksuotu greičiu arba jėgos lygiu.
 • PRIJUNGTAS / ATJUNGTAS- rinkitės, ar norite treniruotis su papildomu elektros šaltiniu, ar be jo.

Tacx NEO Bike realistic

REALISTIŠKAS, KOKS IR TURI BŪTI

NEO Smart Bike imituoja važaivimą lauke esant viduje. Su dinaminės inercijos, kelio nelygumų ir pavarų perjungimo pojūčių, Tacx Neo Bike suteikia realistišką ir tolygų važiavimo dviračiu pojūtį.

YPATINGAI TYLUS

Ko gero tyliausias treniruoklis rinkoje. Su Tacx Neo2 Smart mes padarėme revoliuciją rinkoje, o pritaikę jo technologiją Tacx NEO Bike sukūrėme visiškai tylų treniruoklį.

Tacx Neo Bike Smart quiet

Accureate Neo Bike Smart

STABILUS IR TIKSLUS

Tacx NEO Bike Smart matuoja jėgą labai preciziškai, kad būtų užtikrintas jūsų duomenų patikimumas. Tai vienintelis treniruoklis, nereikalaujantis kalibravimo. Šis treniruoklis matuoja jėgą 1% tikslumu.

PEDALŲ MINIMO ANALIZĖ

Tacx NEO Bike Smart matuoja Jūsų kairės ir dešinės kojų poziciją. Tai leidžia Jums preciziškai pamatuoti ir išanalizuoti Jūsų pedalų minimo techniką ir ją patobulinti, kad išgautumėte kuo efektyvesnę pedalų minimo jėgą.

 

 

Pedal stroke Neo Bike Smart

 

 

Tacxs Neo bike smart fans

INTERAKTYVUS ORO VENTILIATORIAI

Du oro ventiliatoriai pritvirtinti prie Tacx NEO Bike vairo yra interaktyvūs, vėjo stiprumas gali būti susietas su važiavimo greičiu, generuojama energiją, širdies pulsu jūsų treniravimosi metu. Taip pat ventiliatoriai gali veikti atskirai nepriklausomai nuo treniruotės parametrų.

DINAMINĖ INERCIJA

Dinaminė inercija yra sukurta tam, kad kontroliuotų inertiškumo masę (riedėjimo pojūtį) kiek įmanoma realistiškiau. Skirtingai, negu inertinė masė sukuriama smagračio, ji nustatoma atsižvelgiant į svorį, greitį ir įkalnės statumą.Tai užtikrina tolygų riedėjimo pojūtį.

Smooth ride feel Tacx Neo Bike

additional axles tacx neo2

NEPAPRASTAI GALINGAS

Nepamatuojama galia. NEO Bike Smart gali sukurti iki 2200 vatų pasipriešinimą sprinto metu ir imituoti iki 25% statumo įkalnę. Užtikrintai NEO Bike Smart galima atlikti pačias intensyviausias treniruotes.

IŠMANUSIS TRENIRUOKLIS

Lengvai suderinamas su populiariausiomis treniravimosi aplikacijomis ir programine įranga, kad sukurtų ypatingą treniravimosi aplinką patalpose. Lengvai susiporuoja su dviračių treniruočių aplikacijomis, tokiomis kaip Zwift, Tacx ir Trainerroad.

Smart trainer

Tacx Neo Bike road feel and gear feel

KELIO NELYGUMŲ IR PAVARŲ PERJUNGIMO POJŪTIS

Pajauskite vibracijas važiuojant per akmenuotą, žvyruotą ar kitokią nelygią dangą arba pavarų perjungimą. Kelio nelygumų ir pavarų perjungimas jaučiamas vibracijomis pagal skirtingus kelio dangos nelygumus ir netgi jaučiami grandinės peršokimo smūgiai perjungiant pavaras. Ši neapsakomai realistiška funkcija gali būti naudojama su Zwift ir Tacx filmais.

Play video

NUOKALNĖS IMITAVIMAS

Užkopus į kalno viršūnę yra neapsakomas jausmas leistis nuo jo žemyn su dideliu pagreičiu. Tai, būtent tai, ką šis treniruoklis sugeba atkurti. NEO Bike Smart bėgėjasi leidžiantis nuokalne.

Descent simulationTacx Neo Bike

Tacx Neo Bike realistic virtual shifting

REALISTIŠKAS VIRTUALUS PAVARŲ PERJUNGIMAS

Kaip ir jūsų plento dviratis, NEO bike gali perjungti pavaras, tačiau virtualias pavaras. Paspaudus į viršų ir apačia mygtukus esančius ant pavaro perjungimo rankenėlių jūs galite kaisti savo važiuoklės pavaraų pasirinkimą. Displėjus esantis priešais aiškiai parodo jūsų pasirinktų pavarų kombinaciją. Virtualių pavarų nustatymus galite keisti Tacx Utility aplikacijos pagalba.

TACX VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROGRAMINĖ ĮRANGA

Kol lenktyniaujate su draugais tyrinėkite pasaulį su aukštos kokybės filmais ir GPS treniruotėmis. Treniruokitės našiai su struktūrizuotais dviračių treniruočių planais. Analizuokite savo duomenis, eksportuokite juos į Strava ir naudokite dar daugiau funkcijų. Daugiau skaitykite apie programinę įrangą čia: Go to software

Tacx Cycling software

Your favourite app

JŪSŲ MĖGSTAMIAUSIA APLIKACIJA

Treniruokitės naudojantis mėgstamiausia savo aplikacija, tokia kaip Zwift, TrainerRoad ir Sufferfest. Tacx išmanieji (Smart) treniruokliai lengvai prijungiami ir valdomi populiariausiomis treniruočių aplikacijomis. Lenktyniaukite tinkle ir Zwift virtualiose realybėse, pasiekite savo užsibrėžtų tikslų pagal treniruočių planus TrainerRoad, ir t.t. Daugiau aplikacijų rasite čia: Go to apps

TACX UTILITY APLIKACIJA

Su Tacx Utility aplikacija galima lengvai atnaujinti treniruoklio vidinę proraminę įrangą, tikrinti ir kalibruoti Tacx išmaniuosius treniruoklius. Parsisiųskite aplikaciją nemokamai iš App store arba Google Play: App store Google play

Tacx Utility App

Tacx Utility App

DVIRAČIŲ KOMPIUTERIAI IR LAIKRODŽIAI

Lengvai prijunkite savo išmanųjį treniruoklį prie savo dviračio kompiuterio ar sportinio laikrodžio. Matykite savo treniruočių duomenis šių įrenginių ekranuose. Kai kurie dviračių kompiuteriai ir laikrodžiai gali valdyti treniruoklio pasipriešinimo lygį.

PASTABA: pedalai ir plančetė į komplektą neįeina.

Gamintojas:Tacx
Valdymas:Pasipriešinimo perjungimas ant paties įrenginio
Plančete arba išmaniuoju telefonu
Unikalios savybės:Kelio nelygumų imitavimas, nuokalnės imitavimas, pedalų padeties analizė, nereikia kalibruoti
Triukšmo lygis:1/5
Programinė įranga:Tacx Cycling aplikacija
Pasipriešinimo įrenginys:Variklis
Realistinis įkalnės statumas:25%
Nuokalnės imitavimas:iki -5%
Maksimali stabdymo jėga (10 sek.):2200 Watt
Inertinė masė:125 kg
Įrenginio maitinimo šaltinis:100-240V
Veikia be papildomo elektros šaltinio
Jungtys:ANT+
Bluetooth
Komplekte yra:Ventiliatoriai, Plančetės laikiklis, balnelis, Vairas, 2 USB įkrovikliai (priekyje), Apdangalas nuo prakaito, Ciro gertuvės laikiklis, Gertuvė, Tacx rankšluostis, 1 mėn. Tacx Premium software prenumerata

Prekės aprašyme, gali būti netikslumų, specifikacijoje nurodyti elementai gali nežymiai skirtis. Specifikacija gali kisti.

Greitasis meniu