Dviračio remontinis stovas TACX Spider Prof

Prekės kodas: T3325
Spausdinti
Dviračio remontinis stovas TACX Spider Prof

Pateikta nuotrauka yra informacinio pobūdžio ir gali būti neatitinkanti konkrečios prekės.

  • Dviračio remontinis stovas TACX Spider Prof
  • Dviračio remontinis stovas TACX Spider Prof
  • Dviračio remontinis stovas TACX Spider Prof
Statusas:Yra prekyboje
Vilnius1
Sandėlyje1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:136.36*181.67 € * be PVM

TACX dviračių įrankiai yra naudojami profesionalių mechanikų dviratininkų komandose. Jie renkasi TACX dėl aukštos kokybės ir patikimumo. Su šiais įrankiais gali dirbti ne tik profesionalūs dviračių mechanikai, jie taip pat puikiai pritaikyti naudoti namuose kiekvienam dviračių entuziastui. Su TACX įrankiais kiekvienas turės galimybę savo dviračio būklę palaikyti pačiame geriausiame stovyje. TACX siūlo platų įrankių asortimentą, kuriuos taip pat labai patogu naudoti kelionėse, jie yra itin kompaktiški bei lengvi. Visi įrankiai yra grūdinti ir chromuoti. Taip pat siūlome Jūsų patogumui specialius TACX dviračių remontinius stovus, kurie Jūsų darbą pavers dar malonesniu bei greitesniu. 

Dviračio remontinis stovas Spider Prof 

Šis stovas yra itin lengvas dėl sudedamųjų aliuminių dalių. Spider Prof turi tris tvirtas kojas, kurių dėka stovas stovi tvirtai ant pagrindo. Ant šio stovo galėsite atlikti lengvai įvairius remontus. Šio stovo aukštis reguliuojamas, taip pat galima jį  pakreipti ir pasukti 360 laipsnių kampu, tai padės dar lengviau atlikti įvairius remontus. Tinka visi dviračiai kurių galinio rėmo skersmuo yra iki 50 mm. 

Gamintojas:Tacx

Prekės aprašyme, gali būti netikslumų, specifikacijoje nurodyti elementai gali nežymiai skirtis. Specifikacija gali kisti.

Greitasis meniu