Dviračio remontinis stovas TACX Cycle Motion Stand

Prekės kodas: T3075
Spausdinti
Dviračio remontinis stovas TACX Cycle Motion Stand

Pateikta nuotrauka yra informacinio pobūdžio ir gali būti neatitinkanti konkrečios prekės.

  • Dviračio remontinis stovas TACX Cycle Motion Stand
  • Dviračio remontinis stovas TACX Cycle Motion Stand
Statusas:Yra prekyboje
Kaunas1
Klaipėda1
Galima įsigyti internetu1
Kaina:106.61** be PVM

TACX dviračių įrankiai yra naudojami profesionalių mechanikų dviratininkų komandose. Jie renkasi TACX dėl aukštos kokybės ir patikimumo. Su šiais įrankiais gali dirbti ne tik profesionalūs dviračių mechanikai, jie taip pat puikiai pritaikyti naudoti namuose kiekvienam dviračių entuziastui. Su TACX įrankiais kiekvienas turės galimybę savo dviračio būklę palaikyti pačiame geriausiame stovyje. TACX siūlo platų įrankių asortimentą, kuriuos taip pat labai patogu naudoti kelionėse, jie yra itin kompaktiški bei lengvi. Visi įrankiai yra grūdinti ir chromuoti. Taip pat siūlome Jūsų patogumui specialius TACX dviračių remontinius stovus, kurie Jūsų darbą pavers dar malonesniu bei greitesniu. 

Tacx Cycle Motion Stand 

Puikiai tinka sunkesniems darbams bei mechaninėms apžiūroms atlikti. Dviratis tvirtinamas prie priekinės arba galinės šakės ir stovi stabiliai ant plastikinės atramos, kuri yra dviračio stovo. Abiejų šakių laikiklių ilgis ir aukštis yra reguliuojami. Tinka tiek plento ir kalnų dviračiams, kurių ratų skersmuo yra 24-28 cm.

Gamintojas:Tacx

Prekės aprašyme, gali būti netikslumų, specifikacijoje nurodyti elementai gali nežymiai skirtis. Specifikacija gali kisti.

Greitasis meniu