Prisijungimas

Slaptažodžio priminimas

Pamiršus slaptažodį pasinaudokite slaptažodžio priminimo funkcija.

 1. Dešiniajame prisijungimo bloke spauskite nuorodą “pamiršau slaptažodį”.
 2. Įveskite vartotojo vardą, el. pašto adresą.
 3. Spauskite “siųsti”.

Patikrinkite nurodytą el. pašto adresą - jame rasite automatiškai sistemos sugeneruotą slaptažodį, kurį galite pasikeisti prisijungę prie portalo.

Registracija

Norėdami užsiregistruoti portale www.velostreet.com:

 1. Dešiniajame prisijungimo bloke paspauskite nuorodą “Registracija”.
 2. Įveskite registracijos duomenis.
 3. Spauskite „Išsaugoti“.
 4. Pasitikrinkite registracijos metu nurodytą el. paštą, į jį turi ateiti registracijos patvirtinimas.

Registracijos metu įvedama asmeninė informacija, reikalinga norint suteikti teisę vartotojui naudotis portale teikiamomis paslaugomis, o taip pat, esant būtinybei, susisiekti su pačiu vartotoju.

Slaptažodžio keitimas

Jūs galite pasikeisti slaptažodį bet kuriuo metu po prisijungimo.

 1. Prisijunkite savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.
 2. Atverskite pradinį puslapį ir spauskite ant viršuje užrašo "Slaptažodžio keitimas".
 3. Skiltyje "Slaptažodžio keitimas" Įveskite seną slaptažodį, naują slaptažodį, pakartokite naują slaptažodį.
 4. Spauskite “Išsaugoti”.

Naujasis slaptažodis bus reikalingas sekantį kartą jungiantis prie portalo www.velostreet.com

Vartotojo informacijos keitimas

Vartotojo informacija gali būti pakeista bet kuriuo metu po prisijungimo.

 1. Prisijunkite savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.
 2. Paspauskite ant nuorodos: "Vartotojo duomenys" esančios viršutinėje puslapio dalyje dešiniajame kampe.
 3. Įveskite norimus pakeitimus.
 4. Spauskite “Išsaugoti”.

Prašymai / skundai

Prašymai / skundai

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai[1] (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/. Teikiant prašymą/skundą per EGS platformą prašome nurodyti mūsų el.paštą: info@velostreet.com.

[1] Ar kitoms alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo institucijos pagal jų kompetenciją: Lietuvos bankui, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybai, Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai, Valstybinei energetikos inspekcijai prie Energetikos ministerijos, Lietuvos advokatūros advokatų tarybai ar jos sudarytam organui (kol kas nenotifikuota institucija Europos Komisija) (Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 22 straipsnis). 

Užsakymų valdymas ir pirkimas

Krepšelio formavimas

Pasirinkite prekę kurią norite įsidėti į pirkinių krepšelį ir paspauskite ant mygtuko: "Į krepšelį"

Prekė atsiras jūsų krepšelyje. Puslapio viršuje esančiame krepšelio informaciniame skydelyje galite matyti savo krepšelyje esančių prekių kiekį ir piniginę sumą.

Norint peržiūrėti sudėtas prekes į krepšelį spauskite mygtuką: "Peržiūrėti"

Pirkimas

Visos sveteinės naudojimo taisyklės yra čia: 

https://www.velostreet.com/naudojimosi-taisykles/

Pirkimas padalintas į kelis etapus :

 1. Suformuokite tinkamą krepšelio turinį
 2. Pasirinkite į kurią šalį norite, kad jūsų užsakymas būtų pristatytas
 3. Pasirinkite vieną iš jums patogiausių apmokėjimo būdų ir paspauskite mygtuką:  "Perskaičiuoti", kad sužinotumėte Jūsų užsakymo sumą su visais pristatymo ir apmokėjimo mokesčiais.
 4. Užpildykite pirkėjo informacija. Kuo tiksliau ir aiškiau nurodysite savo duomenis, tuo lengviau ir greičiau Jums bus pristatytos Jūsų užsakytos prekės.
  • Jeigu pageidaujate kad su prekėmis jums būtų atsiųsta PVM sąskaita faktūra, pažymėkite varnele: "Reikia PVM sąskaitos-faktūros" ir užpildykite informaciją sąskaitai išrašyti atsidariusioje formoje.
 5. Jeigu turite kokių specialių pageidavimų ar adreso informacijos patikslinimų, bei pastabų apie savo užsakymą ar pristatymo laiką įrašykite laukelyje: "Komentaras".
 6. Susipažinkite su mūsų puslapio taisyklėmis ir grąžinimo sąlygomis ir pažymėkite savo sutikimą varnelėmis.
 7. Pasitikrinkite ar visa informacija yra užpildyta teisingai.
 8. Ir pagaliau spauskite mygtuką: "Pirkti"

Užsakymų peržiūra

Užsakymus gali peržiūrėti tik registruoti vartotojai. Kad užsakymas būtų išsaugotas jūsų užsakymo istorijoje jį turite atlikti prisijungus prie savo paskyros www.velostreet.com puslapyje.

Norint peržiūrėti savo atliktus užsakymus:

 1. Prisijunkite prie savo paskyros su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.
 2. Puslapio viršuje, dešiniajame kampe paspauskite ant nuorodos: "Užsakymų istorija"
 3. Filtro pagalba nusistatykite, kokio laikotarpio ir kuriuos užsakymus norite peržiūrėti ir paspauskite "Filtruoti"
 4. Lentelėje bus pateikti Jūsų užsakymų sąrašas su užsakymo numeriu, užsakymo data, užsakymo kaina, užsakymo statusu.
 5. Paspaude ant norimo užsakymo numerio galite peržiūrėti užsakytas prekes ir visą užsakymo informacija.
 6. Paspaude ant prekės pavadinimo galite apžiūrėti patį prekės aprašymą.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymą galima atšaukti automatiniu būdu jeigu užsakymą atlikote prisijungę prie vasare.lt paskyros, kol jo statusas yra; Priimtas:

 1. Prisijunkite prie savo paskyros su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu.
 2. Puslapio viršuje, dešiniajame kampe paspauskite ant nuorodos: "Užsakymų istorija"
 3. Filtro pagalba nusistatykite, kokio laikotarpio ir kuriuos užsakymus norite peržiūrėti ir paspauskite "Filtruoti"
 4. Lentelėje bus pateikti Jūsų užsakymų sąrašas su užsakymo numeriu, užsakymo data, užsakymo kaina, užsakymo statusu.
 5. Paspaude ant norimo užsakymo numerio galite peržiūrėti užsakytas prekes ir visą užsakymo informacija.
 6. Jeigu užsakymo statusas yra "priimtas" jį galite atšaukti paspausdami šalia užsakymo numerio esantį mygtuką "Atšaukti".

Jeigu užsakymas jau yra kitame statuse nei priimtas arba užsakymas buvo atliktas neprisijungus prie paskyros, kad atšaukti užsakymą parašykite el.paštu: info@velostreet.com nurodydami užsakymo numerį ir priežastį dėl ko norite atšaukti užsakymą. Arba paskambinkite tel.: 8 46 246525 ir informuokite vadybininkus, kad užsakymą norite atšaukti.

Teisė atsisakyti sutarties

PAVYZDINĖ INFORMACIJOS APIE NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMĄ FORMA

 

Teisė atsisakyti sutarties 

Jūs turite teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų nenurodydamas jokios priežasties.

Sutarties atsisakymo laikotarpis baigsis po 14 dienų nuo dienos, kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna prekę, arba kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę – jei sudaroma sutartis, pagal kurią Pirkėjas vienu užsakymu užsako daugiau negu vieną prekę ir jos pristatomos atskirai, arba kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį – jei sudaroma sutartis, pagal kurią prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis.

Norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti šios sutarties Jūs turite pranešti UAB „Vasarė“, įregistruota ir veikianti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, registracijos Nr. 152491199, veikianti adresu Turgaus a. 25, LT-91246, Klaipėda, internetinis adresas www.velostreet.com, info@velostreet.com apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties pateikdamas nedviprasmišką pareiškimą (pvz., paštu, faksu ar elektroniniu laišku). Galite pasinaudoti pridedama pavyzdine forma, bet tai nėra privaloma. Jūs taip pat galite elektroniniu būdu užpildyti ir pateikti pavyzdinę sutarties atsisakymo formą ar bet kokį kitą nedviprasmišką pareiškimą mūsų interneto svetainėje www.velostreet.com arba atsiuntę elektroninį laišą į info@velostreet.com. Jei pasinaudojote šia galimybe, mes nedelsdami atsiųsime Jums patvariąja laikmena (pvz., elektroniniu paštu) patvirtinimą, kad esame gavę tokį sutarties atsisakymą

Kad būtų laikomasi atsisakymo termino, pakanka, jog Jūs nusiųstumėte pranešimą apie tai, kad pasinaudojate savo teise atsisakyti šios sutarties prieš pasibaigiant atsisakymo laikotarpiui.

Sutarties atsisakymo pasekmės

Jei Jūs atsisakote šios sutarties, mes nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties ir grąžinate prekę, grąžinsime Jums iš Jūsų gautus pinigus, įskaitant pristatymo išlaidas pirkimo metu (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Jums pasirinkus ne mūsų pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą, o kitą pristatymo būdą). Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją. Nebent jūs aiškia sutikote su kitokiu būdu; bet kuriuo atveju Jūs neturėsite mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių mokesčių.

Atsisakę sudarytos sutarties Jūs turite nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties, išsiųsti prekes atgal arba perduoti jas UAB „Vasarė“, įregistruota ir veikianti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, registracijos Nr. 152491199, veikianti adresu Turgaus a. 25, LT-91246, Klaipėda. Terminas nepažeistas, jeigu Jūs prekes išsiuntėte prieš pasibaigiant 14 dienų terminui. Atsisakę sudarytos sutarties Jūs padengsite tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Mes galime nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgausime prekes arba Jūs pateiksite įrodymų, kad išsiuntėte prekes.

Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, nepažeistos prekinės išvaizdos.

Jei ne prekybos patalpose sudarytos sutarties atveju prekės dėl savo pobūdžio paprastai negali būti grąžintos paštu, kurjeriu, ar naudojantis kito pašto paslaugas teikiančio asmens paslaugomis ir buvo pristatytos į Pirkėjo namus sutarties sudarymo metu Mes pasiimsime prekes savo transportu.

 Jūs atsakote tik už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.

PAVYZDINĖ NUOTOLINĖS SUTARTIES AR NE PREKYBOS PATALPOSE SUDARYTOS SUTARTIES ATSISAKYMO FORMA

 

 (Šią formą užpildyti ir grąžinti tik tada, jei norite atsisakyti sutarties)

 

– UAB „Vasarė“, įregistruotai ir veikiančiai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, registracijos Nr. 152491199, veikianti adresu Turgaus a. 25, LT-91246, Klaipėda

 

– Aš  pranešu, kad atsisakau pirkimo–pardavimo sutarties, sudarytos 20     m.          mėn.   d.

Sutarties užsakymo Nr.                                     dėl šių prekių,

 

– Gautų   [gavimo data],

 

– Pirkėjo vardas, pavardė,

 

– Pirkėjo  adresas,

 

– Pirkėjo parašas (tik jei ši forma pateikiama popierine forma),

 

 –      Data  

Prekių kokybės garantija ir tinkamumo naudoti terminas

 PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA IR TINKAMUMO NAUDOTI TERMINAS

Prekių teisinė kokybės garantiją parduodamoms prekėms yra 2 metai nuo prekių pristatymo datos. Norėdamas ja pasinaudoti, pirkėjas turi pateikti rašytinį prašymą, kuriame nurodo priežastį (prekės trūkumą), kartu su prekės įsigijimo dokumentu. Komplektuojamųjų detalių kokybės garantijos terminas yra toks pat kaip pagrindinio gaminio ir pradedamas skaičiuoti kartu su pagrindinio gaminio kokybės garantijos terminu (CK 6.335 str. 5 d.).

10.1. Kiekvienos Internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės savybės yra nurodomos prekės aprašyme, pateikiamame Internetinėje parduotuvėje.

10.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad Internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

10.3. Pardavėjas suteikia prekės kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi prekės aprašyme ir gamintojo pridedamoje instrukcijoje.

10.4. Tuo atveju, kai Pardavėjas prekėms prekių kokybės garantijos nesuteikia, galioja teisės aktuose nustatyta tokių prekių kokybės garantija.

10.5. Prekių garantinės priežiūros paslaugas Pirkėjui suteikia Pardavėjas arba Pardavėjo nurodytas prekių garantinio aptarnavimo centras.

 10.6. Tais atvejais, kai teisės aktai konkrečių prekių atžvilgiu nustato prekių tinkamumo naudoti terminą, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad Pirkėjui būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.  

D.U.K.

Kiek kainuoja pristatymas į namus?

Pristatymo kainos Lietuvoje:
 
Pristatymo, kaina yra nurodoma suformavus krepšelį, pasirinkus pristatymo būdą ir paspaudus mygtuką perskaičiuoti. Pristatymo nuolaidos yra taikomos nuo krepšelio prekių sumos ir pasirinktų prekių, todėl skirtingais atvejais pristatymo kaina gali skirtis.
 
*Kaina gali pakilti jeigu pristatymas yra vykdomas į Neringą ar kitą sunkiai pasiekiamą vietą.
Dėl tikslios užsakymo pristatymo kainos rašykite užklausimą el.paštu: info@vasare.lt
Prekių su akcija pristatymo kaina gali skirtis. 
 
Visais atvejais tikslią pristatymo kainą matysite suformavę krepšelį ir paspaudę perskaičiuoti. 
*Tais atvejais jeigu bus taikomi papildomi mokesčiai prieš siunčiant prekes, susisieksime ir suderinsime pristatymo būdą, bei kainą. 

Kaip reikia sumokėti pinigus už prekę?

Užsisakius prekes internetu galima sumokėti:

 1. Grynaisiais sumokant kurjeriui, kai Jums pristatomos prekės paslauga kainuoja 1,45 Eur.;
   
 2. Mokejimai.lt sistemos pagalba, galite pasirinkti Jums patogiausią mokėjimai.lt siūlomą atsiskaitymo būdą:
  • Elektroninės bankininkystės pagalbą pagal pasirinktą banką;
  • Elektroniniais pingigais laikomais paysera.com arba WebMoney sąskaitose;
  • Atlikti mokėjimą SMS žinute;
  • Lietuvos spaudos ir RKiosk kioskeliuose;
  • Betkuriame Banko skyriuje grynaisiais;
  • Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro mokėjimo kortelėmis.
    
 3.  Bankiniu pavedimu paslauga kainuoja tiek kiek jus apmokęstins bankas kuriame jūs atliksite pavedimą:
  • Bankinį pervedimą prašome atlikti nurodant sekančius duomenis:
   Gavėjas: UAB "Vasarė"
   Gavėjo juridinis kodas: 152491199
   Gavėjo sąskaita: LT817044060000602465
   Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo Nr.:
  • Pinigai iš SEB banko sąskaitų įskaitomi tą pačią darbo dieną, iš kitų bankų gali užtrukti iki 2 darbo dienų.
 4.  
 5. Sudarant lizingo sutartį su vienų iš pasirinktų paslaugos teikėjų:
  • Šiaulių banko SB Lizingas
  • Moki Lizingas
  • General Finansing lizingas
 6. Virtualiąją valiuta BitCoin'ais

Per kiek laiko pristatomos prekės ?

 Prekės Jūsų nurodytu adresu arba į siuntų terminalą pristatomos per 1, 4 darbo dienas nuo pinigų įskaitymo jeigu prekės statusas yra "Yra prekyboje".

 Prekes Jūsų nurodytu adresu arba į siuntų terminalą pristatomos per 2-4 savaites nuo pinigų įskaitymo jeigu prekės statusas yra "Užsakoma prekė" ir prie prekės nėra nurodyta "Pristatymas nuo:" datos. Jeigu nurodyta data, vadinasi prekė bus pristatyta per 2-4 savaites nuo nurodytos "Pristatymas nuo: " datos.

Prekes perstatome tiesiai į namus arba terminalus, DPD kurjerių paštu.

Prieš atvykstant kurjeris jus informuos apie atvykimą sms žinute arba telefonu.

Jeigu užsakėte prekes ir pageidaujate atsiskaityti grynaisiais kurjeriui, būkite pasiruošę reikiamą pinigų sumą, tai pagreitins ir palengvins pristatymą.

Pristatymo metu apžiūrėkite siuntą ar nėra jokių pakuotės pažeidimų, pastebėjus pažeidimus atsidarykite pakuote ir pasitikrinkite ar visos prekės yra ir ar jos nėra apgadintos, prieš pasirašydami ant pristatymo dokumento ar el. kaupiklio.

Taip pat susiskaičiuokite ir pasirašykite tik už gautą pakuočių kiekį.

Esant nesklandumams skambinkite tel.: 846246525 ar rašykite el.paštu: info@velostreet.com .

Greitasis meniu