Įkvėptą tobulumo, aistrą dviračiu sportui, Jūs galite pajausti su Tacx

Data: 2013-10-23

UAB "Vasarė" nuo 2013m. rugsėjo mėn. tapo Olandų firmos Tacx atstovė Lietuvoje. UAB "Vasarė" siūlo visą Tacx firmos gaminamų produktų asortimentą: dviračių treniruoklius, gertuvių laikiklius, gertuves, įrankius dviračių remontui, remontinius stovus. Mes tikimės, jog šie produktai, sukurti su didele aistra dviračių sportui, patenkins kiekvieno Lietuvos dviratininko lūkesčius. Jau nuo spalio 29d. Tacx produktus galima rasti UAB "Vasarė" dviračių parduotuvėse.

Tacx - dviratininkams visame pasaulyje  tapo namų simboliu. Važiavimas Tacx treniruokliu yra puikus būdas pagerinti Jūsų fizines galimybes, kai lauke blogas oras, ar per šalta važiuoti žiemą. Tacx  Jums visada suteiks galimybę treniruotis. 


TACX gerina Jūsų fizinę būklę, padeda pasiekti asmeninius rekordus, praplečia Jūsų galimybių ribas. Jums telieka pasirūpinti mokymu ir disciplina, o Tacx suteiks visas priemones ir galimybes. Tacx įkvėpimo šaltinis yra ambicingi sportininkai. Tokie čempionai kaip Fabian Cancellara ir Alberto CONTADOR turi galimybes rinktis geriausius, ir jie visada naudoja Tacx treniruoklius -  apšilimams prieš garsiausias plento dviračių lenktynes ir pavienio starto varžybas.

Jau kelis dešimtmečius Tacx gamina sudėtingus aukštos kokybės produktus. Tacx virtualios realybės treniruokliai su jų programine įranga, filmais yra unikalūs ir sukuria neribotas galimybes treniruotis virtualiame pasaulyje.
Tacx ergo-treniruokliai , cycle-treniruokliai, volų treniruokliai, remonto stendai, dviračių remonto įrankiai, gertuvių laikikliai ir gertuvės-jie visi sukurti su Tacx aistra dviračių sportui. Jūs galite tai pajausti. Važinėkite su Tacx ir jūs pastebėsite, kad jūsų rezultatai gerėja kiekvieną dieną.

Tacx kompanijos Istorija

Nuo dviračių parduotuvės iki gamintojo

Tacx įmonė įkurta 1957 metais, kaip įprasta dviračių parduotuvė, tapusi  novatoriška įmone su besąlygiška aistra dviračių sportui. Įkūrėjas Koos Tacx kartu su žmona, sūnumi, dukra ir darbuotojais  pasiekė, kad Tacx taptų tarptautiniu ženklu, kuris asocijuojasi su kokybe. Tacx treniruokliai yra naudojami geriausių pasaulio Pro komandų ir yra nepakeičiami draugai profesionaliems sportininkams, mėgėjams ir tiesiog mėgstantiems pasivažinėjimus dviračiais žmonėms 54 šalyse.

Pirmiausia kokybė

Kokybė buvo ir yra svarbiausias kertinis akmuo viskam ką gamina Tacx. Jau nuo pirmųjų dienų dviračių ir mopedų parduotuvė komponentus gamino pati, nes jos buvo geresnės ir pigesnės. Šiuo žingsniu Koos Tacx pristatė " visada yra ką tobulinti " mentalitetą, kuris įmonėje vis dar yra aktualus ir gyvybingas.

1972m. Tacx pradėjo gaminti volinius cilindrus. Tai pasirodė esą  revoliucinis sprendimas dviračių sporto pradžioje. Volai tapo tokie populiarūs, kad buvo surengtos specialios varžybos. Jie buvo naudojami daugumoje Tacx gaminamų dviračių treniruoklių.

Tacx laikosi nuostatos stebėti dviračių pasaulį ir žino, kada, kur ir kokie poreikiai atsiranda ir kokį sprendimą pasiūlyti jiems patenkinti.
Tai padeda Tacx išrasti naujoves, kurios sukuriamos bei įgyvendinama jų  gamyba tiksliai prieš pat sekančio etapo startą. Tacx aistra dviračių sportui yra raktas į sėkmingą verslą.

Kompanijos darbuotojai

Kompanijos darbuotojai nuolat tobulinasi. Su kuo Jūs bekalbėtumėte iš Tacx - visi jie myli dviračių sportą ir Tacx produkciją. Kolektyvas yra viena didelė šeima su nuolatiniu kokybės ir naujovių kūrimo užtaisu. Nuo pirmos idėjos iki galutinio produkto, visi darbuotojai yra įsitraukę į kūrybos procesą.  Todėl Tacx gamykloje Wassenaar Nyderlanduose įpaprastai  iki pat vėlaus vakaro šviečia visos šviesos, o automobilių stovėjimo aikštelė yra pilna darbuotojų automobilių netgi savaitgaliais, išskyrus  savaitgalius, kai  vyksta dviračių sporto renginiai.

Aptikus galimybes, kurti potencialą

Kaip ir dviratininkai sporte padaro neįmanomus dalykus įmanomais, taip pat ir verslas-kai tik Tacx darbuotojai pastebi galimybę, jie sukuria potencialą tai galimybei įgyvendinti, kaip pavyzdžiui - maždaug 2000 metais jie pirmą kartą sujungė kompiuterio elektroniką su Tacx dviračių treniruokliu. Visiškai naujas treniravimosi būdas pasiteisino su kaupu. Tokia informacija kaip: greitis, galia, minimo dažnis ir širdies ritmas buvo ne tik atvaizduojama ekrane, bet su Virtual Reality treniruokliu atsirado galimybė važinėti virtualioje aplinkoje ir lenktyniauti  internete su oponentais iš viso pasaulio. Treniruotės su Tacx tapo linksmos ir įtraukiančios.

Pasiruošę ateičiai

Virtualios realybės treniruokliai buvo ir toliau plėtojami. Po I - Magic ir Fortius I - Genius buvo sukurtas išmanusis treniruoklis su bevieliu ryšiu tarp stabdžio, valdiklio ant vairo, vairo padėties įrenginio ir kompiuterio. Komplektuojama programinė įranga taip pat yra nuolat modernizuojama, atnaujinama ir šiandien jau yra Tacx 4 programinės įrangos versija. Su šia programine įranga pasaulis ekrane tapo neatskiriamas nuo realaus pasaulio- tai didelis žingsnis Tacx plėtrai.  Tacx nuo buvusios mažos dviračių parduotuvės pavadinimo tapo kur kas daugiau negu tik pavadinimas ir produkto ženklas- važiavimas Tacx šiandien yra universalus sinonimas dviračio treniruotėms namuose. Tai didžiausias komplimentas,  kokio net nebuvo galima  tikėtis.

Informacija parengta pagal: http://www.tacx.com/en/experience/about-tacx/who-are-we

Greitasis meniu